fbpx

Інженери презентували літаючий катер майбутнього (відео)

Розробники з компанії Glider Yachts створили потужний катер SS18, який зовні більше нагадує НЛО. Його унікальна форма дозволяє розвивати швидкість 102 км/ч.

На проектування катера пішло вісім років досліджень і розробок. 18-метрове судно виділяється своїм футуристичним дизайном. Воно побудоване за принципом катамарана з високо піднятою кабіною і палубою. Катер вийшов маневреним і потужним.

Інженери заявляють, що принцип руху SS18 кардинально відрізняється від інших суден. Через те, що палуба розташована дуже високо, створюється ефект левітації над водною гладдю. Максимальна швидкість морського транспорту становить 102 км/ч.

На палубі SS18 може розміститься четверо пасажирів в окремих кріслах. Окреме місце виділено спеціально для капітана. Всі органи управління зроблені під замовлення. На центральній панелі розміщений сенсорний дисплей з чорного скла, який відображає важливої інформації і його можна використовувати для розваги. Крім того, на судні встановлено звукова система преміум-класу.

Компанія тільки починає приймати замовлення на свою новинку. Ціна на неї становить 1,3 мільйона доларів.

У компанії говорять, що представлять цілу лінійку катерів цієї серії. Наступною буде модель HS18. Вона зможе розганятися до 178 км / год.

Читайте також:  Близько десяти компаній почали оформлювати оренду землі під будівництво сонячних електростанцій в Чорнобилі

https://youtu.be/sVasOJt6htY

Джерело.

 

You cannot copy content of this page