fbpx
Дозвілля
Ігор Кондратюк кинув виклик новим суддям “Х-Фактора”

Продюсер пропонує, щоб глядачі проголосували за одного з вокалістів, який не пройшов кастинг в сьомий сезон проекту.

Продюсер Ігор Кондратюк був беззмінним суддею шести сезонів шоу “Х-Фактор” (СТБ). Однак в сьомому сезоні телеканал вирішив повністю оновити суддівський склад. Незважаючи на те, що Кондратюк більше не причетний до проекту, він продовжує стежити за конкурсантами сьомого сезону, і навіть запропонував ідею альтернативного глядацького голосування.

– Раптом я зрозумів, що, оскільки я через свою відсутність в проекті не відповідаю ні за одного з учасників, можу поставити експеримент: “Як би глядачі голосували за того, кого судді не прийняли в 12-ку?”. І запропонував взяти участь в такому експерименті одному з невдах останнього дня кастингів 7-го сезону. Кому? А кого, на вашу думку, судді несправедливо позбавили прямих ефірів?, – Написав Кондратюк в Фейсбуці.

За словами екс-судді “Х-Фактора” він шкодує, що в своєму час не взяв в команду Аркадія Войтюка, Марту Адамчук та інших учасників шоу.

Читайте також:КОНДРАТЮК НАЇХАВ НА ОСАДЧУ

Однак Кондратюк не уточнив, чи запропонував він провести альтернативне голосування продюсерам “Х-Фактора” або має намір створити власне шоу з вибулих учасників.

У коментарі до посту шанувальники Кондратюка запропонували повернути його в шоу в якості п’ятого члена судді, який би став наставників так званих “джокерів”.

У сьомому сезоні за суддівськими кріслами сидять продюсер Костянтин Меладзе, колишній учасник “Quest Pistols” Антон Савлепов, лідер “The Hardkiss” Юлія Саніна і співак Андрій Данилко.

Джерело.