fbpx
Дозвілля
“Хороший хлопець” Дицевич ухилився від відповіді про стосунки з Тіною Кароль (відео)

Актор заінтригував, що його пов’язує зі співачкою. Новий телевізійний кумир, зірка серіалу “Хороший хлопець” Кирило Дицевич, який підтримав Тіну Кароль на “Голосі країни-7”, ухилився від відповіді про стосунки зі співачкою, йдеться у “Світському житті”.

Як ми писали раніше, Дицевич не тільки прийшов на проект, аби повболівати за Тіну, а й мило спілкувався з нею на презентації “Хорошого хлопця”. Як відомо, пісня Кароль стала саундтреком до серіалу.

На запитання, чи зародилася між Тіною та Кирилом симпатія, актор відповів двозначно

“Тіна Кароль, вона, звичайно, чудова. Я думаю, що, можливо я не казатиму про це. Залишиться це таємницею”, – заінтригував Дицевич.

Окрім того Кирило розповів, як йому працювалося із екранними коханими, яких зіграли Анна Кошмал та Валерія Ходос.

“Приємно. Звичайно. Дівчата гарні, розумні. Звичайно приємно, цілуватися”, – прокоментував актор.

Дицевич наголосив, що у житті він не такий, як його персонаж.

“Я не такий, як на екрані. Я простіший буду. Я нормальний”, – зауважив артист.

Актор зізнався, що у його житті також колись був любовний трикутник, як у серіалі, однак подробиці розголошувати не став.

За словами Дицевича, він не надто багато часу приділяє своїй формі. Актор зізнався, що у нього немає кубиків пресу і занадто за собою він не доглядає.

Читайте також: Відверте декольте і розтріпані кучері: Тіна Кароль з’явилася в новому зухвалому іміджі

“Тільки на майданчику дівчата мене чимось мажуть. Я не запитую, що це. Вони мені говорять, що це для того, аби шкіра була сухою. Форму, звичайно, підтримую. Але кубиків у мене серйозних немає. Звичайно, треба займатися. Але, коли молоді люди приділяють дуже багато часу своєму зовнішньому вигляду і формі, мені здається, це вже щось не те”, – прокоментував актор.