fbpx
Дозвілля
“Холостяк-7”: подробиці третього випуску і хто з дівчат покинув шоу (фото,відео)

Третій тиждень проекту “Холостяк-7” вже позаду, і пройшов він у дивно романтичній атмосфері старого Львова, куди вирушили Дмитро Черкасов з учасницями.

Кому ж із дівчат на цьому тижні не вистачило щирості і почуттів, щоб продовжити участь у шоу, повідомляє канал СТБ,пише obozrevatel

Першими свої запрошення на побачення ще на початку тижня отримали Стелла і Оля.

Обидві дівчини розраховували на індивідуальні зустрічі, однак це виявилося мріями, яким не судилося стати реальністю.

Читайте також:УЧАСНИЦІ «ХОЛОСТЯКА 7» ВИЯВИЛИСЯ З ЕСКОРТУ: ШОКУЮЧІ ПОДРОБИЦІ (ФОТО)

Приїхавши на побачення, обидві дівчини застали в зазначеному місці сестру Холостяка Анастасію і її хлопця. Дмитро підготував для учасниць своєрідний сюрприз і вирішив познайомити їх з близькими людьми.

Після спілкування з обома дівчатами, сестра охоче обговорила свої враження з Дімою, на що, очевидно, він і розраховував. За словами Анастасії, учасниці абсолютно різні, більше їй імпонувала Стелла, а ось Оля здалася не готовою до серйозних стосунків.

Обміркувавши особисті враження і слова сестри, Дмитро відправив додому Олю.

На прощання дівчина вирішила де в чому зізнатися.

“Я дуже рада, що ти зробив такий вибір, тому що, дивлячись на тебе, я не бачила ту людину, з якою хотіла б пов’язати своє життя. Навряд чи тут ще будуть такі щирі дівчата, як я. Роби гідний вибір”, – порадила Оля.

Крім Стелли і Олі, на цьому тижні Дмитро вирішив приділити увагу всім дівчатам і запросив їх на йогу серед природи. Звичайно, учасниці всіляко намагалися привернути увагу Холостяка, але найбільше це вдавалося Марго, яка жартувала і ні на хвилину не давала йому занудьгувати.

Коли заняття закінчилося, Софа наважилася запросити Дмитра на індивідуальне заняття. Холостяк не відмовився і це побачення видалося не тільки по-справжньому гарячим, але і закінчилося їхнім першим пристрасним поцілунком.

Третє побачення пройшло в компанії Лери і Юлі. Дівчата відкрито продемонстрували Холостякові своє невдоволення його поцілунком з Оленою.

Після захоплюючого квесту по місту, Дмитро прийняв рішення відправити додому Леру.

“Вона прийшла на проект за популярністю, а не знайти собі чоловіка для відносин”, – прокоментував він своє рішення.

Вельми хвилюючою виявилася і церемонія троянд. Однак в цей вечір ніхто з дівчат більше не покинув проект.