fbpx

Хочу піти від чоловіка, але боюся, що йому без мене буде краще. І без любові жити не хочу, але і його щастя бачити не зможу

У мого чоловіка є інша, і мені про це добре відомо. Зустрічаються вони вже два роки – це його колега по роботі. Ця жінка в розлучена і виховує доньку, заробляє непогано. Та й зовні цілком красива.

Чоловік рамки особливо не переходить, ночує майже завжди вдома, правда, іноді у нього трапляються «відрядження». Але світ не без добрих людей, які періодично вважають за потрібне підкинути інформацію, від якої накриває такою образою, що хочеться покинути все і розлучитися.

Проблема в тому, що я фінансово від нього сильно залежу. Працюю вчителькою, зарплата невисока, а у нього свій бізнес. І сина не хочеться позбавляти батьківської уваги – він зараз як раз в перехідному віці, так що складнощів і так вистачає. До того ж чоловік в цій ситуації тільки виграє – перестане шифруватися і заживе зі своєю Олею душа в душу. А я змушена буду сама тягнути сина-підлітка і терпіти його витівки, поки Олег насолоджується життям з новою дружиною.

Будинок повністю він мені навряд чи залишить, а якщо і так, я не зможу його утримувати на зарплату вчительки. І переїжджати в квартиру мені зовсім не хочеться – десять років уже за містом живемо. А ще як уявлю, що він буде з нею всюди з’являтися, задоволений і щасливий, і наші спільні знайомі будуть все це обговорювати…

Ні, хай все залишається як є, ніж власними руками зробити дорогоцінному Олежикові такий подарунок. Краще вже будемо разом, ніж відпустити його на волю, а потім заздрити його щастю і втрачати глузд від споглядання його щастя!

Наталя, 41 рік.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page