Дозвілля
“Х-фактор-7”: Юлія Саніна пояснила, чому натиснула золоту кнопку (відео)

Під час 6 кастингу вокального шоу «Х-фактор» на СТБ своєю можливістю натиснути золоту кнопку, завдяки якій учасник проходить відразу в фінальний етап відбору проекту, скористалася фронтвумен групи The Hardkiss, суддя проекту Юлія Саніна.

Її вибір припав на групу з Вінниці The Hypnotunez. Музиканти зізналися, що не були впевнені в тому, що пройдуть кастинг, а тим більше не припускали, що стануть володарями золотої кнопки: «Розуміння того, що відбувається прийшло вже після. А то, що кнопку для нас натиснула Юлія Саніна, було найприємнішим моментом. Вона дуже крута фронтвумен, тому ми дуже раді такому повороту подій ».

«Ми захотіли бути, принаймні, почутими. Ми граємо досить специфічну музику. Всьому, що ми робимо, просто необхідний постійний розвиток, інакше ми заглохнем. Тому ми знаходимося в постійній роботі над собою, і «Х-фактор» як не можна краще підходить для цього », – розповідають учасники групи.

Сама ж Юлія Саніна пояснила свій вибір тим, що виступ The Hypnotunez для неї був найяскравішим і професійним за весь кастинг «Х-фактора».

«Вокаліст харизматичний, з яскравим тембром. Група звучить і виглядає як єдине ціле. Плюс, звичайно, моя любов до джазу та свінгу дала про себе знати. До кінця не розумію, чого ж вони ще шукають, чого хочуть, адже на сцені вони виглядають як готова команда. Але я вірю, що мені з цими хлопцями може бути дуже цікаво », – додала вона.

Читайте також:КОСТЯНТИН МЕЛАДЗЕ ПРО УЧАСНИКА “Х-ФАКТОРА-7”: “ЦЕ ГЕРОЙ НАШОГО ЧАСУ” (ВІДЕО)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook