fbpx

Гроші потечуть рікою прямо вам до рук: фінансовий гороскоп на тиждень із 19 по 25 червня

Овен

Овнам буде корисно вміння адекватно реагувати на сприятливі можливості та труднощі, які можуть виникнути на шляху, щоб покращити свій фінансовий стан. Отримання підтримки від близьких людей та гармонійне поєднання інтуїції та мудрості допоможуть їм наблизитись до здійснення своїх мрій. Астрологи зазначають, що це сприятливий період для того, щоб позбавитися непродуктивних звичок, які можуть заважати досягненню фінансового благополуччя.

Овни можуть розраховувати на успіх у матеріальній сфері завдяки своїй незламній впевненості у собі. Вони вміють вірити в себе, незважаючи на будь-які труднощі, що допоможе їм стати успішнішим у фінансовому плані як у нових, так і вже розпочатих справах.

Телець

За словами астрологів, у період планети подарують Тельцям можливість збільшити свій фінансове благополуччя. Однак для цього їм потрібно докласти додаткових зусиль і не нехтувати працьовитістю. Тельцям, зайнятим у творчих професіях, буде простіше досягти фінансового успіху.

Протягом цього тижня вони постійно відчуватимуть натхнення, що є нечастим явищем і потребує вміння вловити момент. Тельці, які зможуть адаптуватися до нових умов, матимуть багато успіхів. Якщо вони почнуть нову роботу, їм буде легше налагоджувати контакти з колегами.

Близнюки

Завдяки стабільному та сильному становищу Меркурія у Близнюках ці люди зможуть переналаштувати свою свідомість на нову хвилю, і при цьому уникнути втрати енергії. Усі, хто прагне знайти нову роботу чи внести зміни у своє життя, маючи фінансову можливість, зустрічатимуть успіх на своєму шляху. Астрологи рекомендують Водоліям бути уважнішими до своїх фінансів.

Це сприятливий час для великих покупок, але необхідно здійснювати їх обдумано та виправдано, як будь-які інші фінансові дії.

Рак

Необдумане ставлення до фінансових питань не допоможе Ракам уникнути проблем, а скоріше лише посилить їх. Якщо є можливість скоротити витрати, слід скористатися цією можливістю. Економія зараз може стати найкращим способом забезпечити фінансове благополуччя у майбутньому. Щодо заробітку, у цьому аспекті Раки перебувають у вигідному становищі. Вони можуть сміливо укладати значні угоди, шукати нову роботу або брати понаднормовий годинник.

Посилений вплив Марса, Меркурія та Венери допоможе Ракам ясно бачити можливості для збільшення доходу, зробити вигідні покупки, отримати вигідні пропозиції та виявити нові джерела заробітку. Однак головне пам’ятати про те, в які дні краще проявляти активність у цьому напрямі. Бездіяльність і байдужість позбавлять Раків мотивації та ін.

Лев

Під час ретроградного руху Сатурна, Леви можуть зіткнутися з ілюзіями та страхами, але це можна подолати. Для цього людям цього знака важливо активно займатися справами та не давати собі надто багато часу для роздумів та самокопання.

Леви зможуть чітко та ясно бачити свій майбутній успіх. Астрологи рекомендують не упускати можливості, яка має бути. Протягом цього тижня можна звернути увагу на те, як позбутися боргів, кредитів та інших фінансових зобов’язань. Леви знайдуть вихід із глухого кута і почнуть період фінансових перемог.

Діва

Для Дів варто мати на увазі шість щоденних справ та звичок, які сприяють залученню щастя та процвітання.

Зараз ці практики будуть особливо корисні, оскільки головна фінансова планета Меркурій знаходиться в сильному і конструктивному становищі. Особливе значення це має для Дів, котрим Меркурій є головним покровителем.

Це час, коли відбувається як матеріальне, а й особистісне зростання. Для того, щоб не втратити гроші, Дівам доведеться враховувати інтереси інших людей. Астрологи повідомляють, що це допоможе збільшити доходи, підтримувати добрі стосунки з оточуючими та досягти визнання. Люди побачать лідерські якості у Дівах.

Терези

Терезам достатньо показати свою готовність йти на компроміси перед колегами, начальством та партнерами.

Співпрацюючи з іншими люди цього знака зможуть набути безліч корисних навичок і згодом збільшити свій заробіток. Експерти рекомендують Терезам витрачати гроші на себе, наприклад, на поліпшення зовнішності або на відпочинок. Гроші також можна використовувати для покупки подарунків для близьких, придбання предметів загального користування, інвестування під процент або придбання нерухомості. Загалом, покупки мають бути розумними та обдуманими з далекоглядом.

Скорпіон

Для Скорпіонів головними планетами стануть Меркурій та Марс. Це хороші новини для тих, хто прагне заробити більше грошей, проте не варто занурюватися в цей процес надто старанно. Зараз важливо уникати зайвого дискомфорту, стресу та внутрішньої напруги, які можуть відволікти від роботи. Необхідно зосередитись на своїх справах, але при цьому приділити час для відпочинку, інакше нерви можуть опинитися на межі.

Астрологи вказують, що з 19 по 25 червня налагодження матеріального життя слід здійснювати з огляду на рівновагу в любовних відносинах.

Стрілець

Стихія фінансів вимагає від Стрільців швидкої та рішучої дії. Важливо приймати рішення, які можуть виявитися доленосними, негайно. Успіх зараз залежить від їхньої рішучості та сили волі. Стрільцям слід бути насторожі: чекає динамічний тиждень, що пропонує можливості для досягнення фінансового комфорту та майбутньої стабільності.

Венера зверне увагу Стрільців на те, що можна придбати за гроші: предмети, враження, радість. З іншого боку, Меркурій підкаже, що потрібно розумно керувати грошима: інвестувати їх у довгострокові проекти.

Козеріг
Гроші є важливим фактором у житті людини, і володіння великими засобами дозволяє йому жити ще краще. Козерогам слід зосередитись не лише на поточному моменті, а й на майбутніх перспективах. Важливо робити вибір, виходячи з того, що близько і значуще для них особисто. Меркурій принесе Козерогам фінансову енергію, а Марс займе роль головного мотиватора та лідера на цьому етапі. Якщо у Козерогів давно виникали думки про зміну роботи або про створення власного бізнесу, то зараз настав підходящий момент для початку дослідження можливостей у цьому напрямі.

Водолій

Щоб уникнути неприємних фінансових помилок, астрологи рекомендують Водоліям вміння співпрацювати з іншими людьми і шукати компроміси. Важливо пам’ятати, що нестримні обіцянки можуть мати негативні наслідки. Цей тиждень особливо ризикований у цьому плані. Краще не робити обіцянки, які не зможете виконати у майбутньому.

Обман може обернутися назад та перешкоджати фінансовому благополуччю Водоліїв. Астрологи попереджають: керуйте грошима, а не ставайте їх слугою. Якщо Водолії зможуть знайти мотивацію, то вони обов’язково досягнуть більшого фінансового успіху. Важливо бути відкритими для світу, людей та подій.

Риби

Коли Риби вправно керують своїми фінансами, все йде гладко. Важливо пам’ятати про це насамперед цього тижня, щоб уникати зайвих витрат. Крім Меркурія, який створює “золоту лихоманку” у світі, Рибам допомагатиме Венера, забезпечуючи їх силою та енергією. Астрологи радять забути про проблеми поза роботою, бо це лише додасть негативу, чого не варто робити. Ретро-Сатурн вже робитиме все можливе, щоб порушити вашу концентрацію та психологічну програму успіху, тому не потрібно йому в цьому допомагати.

Краще піднімати собі настрій не через покупки, а через прагнення заробити більше грошей.

You cannot copy content of this page