fbpx
Спорт
Гравці московських клубів використовують кокаїн, щоб вийти з запою, – шокуюче зізнання російського футболіста

Відомий російський журналіст Ігор Рабінер розповів про слова одного з гравців РПЛ щодо дивовижних практик вживання наркотиків у тамтешніх клубах.

“За деякими даними, Єрьоменка ловили двічі протягом десяти днів. В одній його пробі в організмі виявлені сліди кокаїну. У другій – вже по повній програмі. Зазначу один дуже важливий момент. Загальний, а не приватний. Підкреслюю, він не стосується саме Романа Єрьоменко, оскільки конкретних обставин справи ми не знаємо. Наприклад, як саме кокаїн потрапив до його організму.

По-моєму, ми недооцінюємо атмосферу, яка панує серед сьогоднішніх футболістів. Прийнято вважати, що нинішнє покоління гравців набагато професійніше попередніх – тому лише, що платять їм незрівнянні гроші, і є що втрачати. Це для радянського футболіста, мовляв, запій був нормою, але тоді і грали, і пили. А нинішні, мовляв, своїми мільйонами дорожать і здоров’я бережуть.

Читайте також:АМЕРИКАНЕЦЬ НОКАУТУВАВ РОСІЙСЬКОГО БІЙЦЯ ЗА 16 СЕКУНД: З’ЯВИЛОСЯ ВІДЕО

Такі, напевно, теж є. Але ось розмовляв я на днях не для друку з одним футболістом. І почув, що в московських командах існує практика перевіряти гравців після вихідних. І що деякі нібито використовують кокаїн не для кайфу, а для того, щоб виходити з … запою (!): “Підбадьорився” – і на тренування. Найбільш шокуючі деталі цієї розмови я опущу. Тих, що навів, як на мене, досить. Фантазувати моєму співрозмовнику абсолютно нема чого …

З цієї ж розмови я почув, що деяким іншим нашим відомим гравцям просто пощастило. Їх не зловили. У критичний момент не їм випало йти на допінг-контроль. Прізвища тут на публіці не назвеш. Бо неможливо довести. Але подібна історія була не одна. Всі ці визнання змушують зрозуміти про російський (і не впевнений, що тільки російський) футбол дещо більше, ніж те, що лежить на поверхні. І далі лізти, чесно кажучи, навіть не хочеться”, – написав Рабінер.

Джерело.