fbpx
Спорт
Говорити своїй дружині про талант дитбудинківського хлопчика і своє бажання його усиновити Олексій не наважувався, адже малого він добре не знав, та й дружина невідомо як до цього поставиться

Денис з невеликого містечка потрапив до дитячого будинку у віці чотирьох років. Хлопчик з юних років захоплювався спортом, у нього було непереборне бажання стати майстром спорту з тхеквондо — це щось схоже на карате. А історія талановитого вихованця дитбудинку така. Виявляється, Дениска виховувала тільки матір, батька у нього ніколи не було.

А все його «виховання» полягало далеко не лагідних словах і материнському теплі. Співмешканці матері змінювалися, як кольори у калейдоскопі. Але одного разу, коли черговий мамин “друг” спробував “виховувати” хлопчика. Денис заледве втік, біг щодуху, поки з усього розмаху не врізався в поліцейського.

Схлипуючи, розповів свою історію. Так і потрапив до сиротинцю, його маму позбавили батьківських прав, а того чоловіка посадили.

Хлопчик показував хороші результати в спорті у дитячому будинку, і в віці десяти років у нього вже був червоний пояс! Так само у нього було близько дев’яти медалей за перше місце на змаганнях. Все йшло чудово, в притулку ним пишалися. На одному зі змагань його помітив один із суддів, — Олексій Сергійович.

Говорити своїй дружині про талант дитбудинківського хлопчика і своє бажання його усиновити Олексій не наважувався, адже малого він добре не знав, та й дружина невідомо як до цього поставиться.

Він вирішив познайомитися з ним ближче. Так ось, після одного із змагань Олексій Сергійович підійшов до Дениса, і поговорив з ним, розпитав, як же він потрапив до дитячого будинку? Його сильно засмутила важка історія хлопчика. Почувши її, Олексій зрозумів, що хлопчисько матиме поганий характер. Чоловік засумнівався в дитині, але він помилився…

Вони багато разів зустрічалися, душевно розмовляли, між ними виникло взаєморозуміння. Олексій зрозумів, що хлопчик хороший. Незважаючи на те, що він займався досить жорстким видом спорту, Денис ріс досить лагідним.

Але одного разу Дениско не з’явився на змаганнях. Виявилося, що він потрапив у серйозну автопригоду.

Коли Олексій Сергійович дізнався про це, він відразу ж побіг до нього і домігся, щоб його впустили в палату,. Олексій розповів про цей випадок дружині, і поділився з нею своїми мріями про усиновлення дитини. На щастя, дружина погодилася! Вона була готова взяти хлопчика в сім’ю, покладаючись на думку чоловіка, бо лека обминав їх подвір’я вже протягом п’яти років.

Після того як хлопчисько був виписаний, а це сталося через два місяці, його забрали до себе нові батьки. Оформили всі потрібні документи, допомогли дитині з реабілітацією. Зараз вони живуть дружно, хлопчик виявився дуже чуйним і позитивним, незважаючи на своє нелегке життя.

Фото ілюстративне.