fbpx

Гороскоп на 2-8 жовтня: кому загрожує сімейний cкaндaл та нeбeзпeка на дорогах

Початок тижня, який триватиме з 2 по 8 жовтня, буде сприяти любові і творчості; в другій половині тижня можуть виникати несподівані ситуації, підвищується aвapійна нeбeзпeка на дорогах.

Про це “Обозревателю” розповів астролог Влад Росс.

На початку тижня триватиме з’єднання Венери і Марса, яке почалося минулого тижня. За словами астролога, таке положення планет сприяє “всякого роду амурним справам”.

Крім того, “понеділок, вівторок і середа – час, сприятливий для медитацій”. У ці дні він також порекомендував звертати увагу на знаки – вони зможуть розповісти багато про що.

З понеділка по середу Влад Росс рекомендує присвятити час творчості, заняттям музикою, мистецтву, оскільки у людей можуть бути “творчі пориви”. Крім того, це сприятливий час для різноманітних духовних практик, наприклад, відвідування храму.

Перебування місяця в знаку Риби гарантує удачу в морській подорожі.

Астрологічна обстановка сприятиме встановлення миру і злагоди. Заспокійливий вплив планет може поширитися і на політичні рішення – у ці дні досягти миру між вoрoгуючими країнами буде значно легше, ніж в інші періоди.

“Найкpитuчнiший день тижня – четверг, 5 жовтня, коли можуть бути складні ситуації”, – попередив астролог. Він також порекомендував утриматися від походів у нічні клуби в ніч із п’ятниці на суботу, оскільки вірогідні “неприємні сюрпризи, cкандaли і розбирання”.

Читайте також: НАВИЧКИ, ЯКІ ПОТРІБНІ ДЛЯ ПРОФЕСІЙ МАЙБУТНЬОГО

У кінці тижня буде підвищена aвaрiйна нeбeзпeка на дорогах, тому, “якщо є можливість відкласти якісь поїздки, то краще це зробити, тому що в дорозі може раптово зламатися машина або статися ще щось неприємне”.

Оскільки кінець тижня в цілому буде несприятливим, Влад Росс радить перенести важливі заходи, рішення і зустрічі на більш пізній період, оскільки в ці дні “все буде збуватися з точністю до навпаки”.

Астролог традиційно назвав 3 найбільш щасливих знаки Зодіаку і 3 знаки, яких може чекати непростий період.

У числі щасливчиків тижня він назвав Козерогів, Дів і Тельців.

“Козерогам може багато вдаватися, удача буде на їхньому боці. Особливо це стосується великих покупок, комерційних справ, просування в кар’єрі”, – повідомив Влад Росс.

“У Дів може добре виходити перехід з однієї роботи на іншу, можливі хороші прибуткові контакти, укладання угод, грошові винагороди. Виникає хороша можливість поправити здоров’я”, – продовжив він.

“Сприятливий період у Тельців, особливо в далеких поїздках і в судових позовах. Вони можуть подати в суд, якщо їх скривдили, і виграти справу. Будуть вдалими недалекі поїздки. Тельці можуть зустріти нових друзів, які в подальшому перевернуть всю їхню кар’єру – зрозуміло, в позитивному плані”, – пообіцяв астролог.

Серед “невезунчиків” тижня він назвав Скорпіонів, Водоліїв і Близнюків.

“Складний період може бути у Скорпіонів. Вони можуть зіткнутися зі зpaдою, таємними вoрoгами, несподіваними важкими ситуаціями. Їх можуть підсиджувати на роботі, можливі проблеми зі здоров’ям. Тому на цьому тижні я рекомендую Скорпіонам бути тихіше води нижче трави”, – сказав астролог.

“Цей тиждень може бути не дуже сприятливим і для Водоліїв. Особливо в кінці тижня – у них все може зриватися, можуть виникати якісь несподіванки, важкі ситуації. Є висока ймовірність раптових сімейних cваpок, з’ясування відносин, аж до відходу з будинку. До цього краще не доводити”, – попередив він.

І, нарешті, непростий період очікує Близнюків. Вони можуть зіткнутися з нерозумінням друзів, з різкою зміною відносин із керівництвом, з труднощами на роботі. Близнюкам потрібно висипатися, інакше можуть виникнути проблеми зі здоров’ям. Крім того, автомобілістам слід бути особливо обережними на дорогах”, – порекомендував Влад Росс.

You cannot copy content of this page