fbpx
Дозвілля
Навички, які потрібні для професій майбутнього

Згідно зі спільним дослідженням британського фонду розвитку інновацій Nesta і школи підготовки студентів Оксфордського університету, до 2030 року будуть повністю автоматизовані професії мерчендайзера, далекобійника і адміністратора, пише maximum.fm

У доповіді описуються навички, які будуть потрібні для професій майбутнього. Один з них – здатність приймати рішення, аналізувати можливі втрати і вигоди від майбутніх дій. Також буде цінуватися вміння генерувати ідеї, причому важливо не їх якість, а кількість.

Читайте також: ЯКІ ТРИ ЖІНОЧІ ЗВИЧКИ, НАЙЧАСТІШЕ ВІДЛЯКУЮТЬ ЧОЛОВІКІВ

Уміння навчати інших через десять років буде цінуватися ще більше. Фахівці, які вміють донести інформацію і скласти індивідуальний план навчання, стануть більш затребуваними. Не менш важливо, розуміти довгострокові результати навчання і впровадження нової інформації.

Нарешті, оригінальність – навик, який в 2030 році буде важливіший, ніж всі інші. Це означає, що необхідно буде придумувати незвичайні рішення для різного роду завдань. У доповіді наголошується, що такі навички, як творчість, адаптивність і вміння мислити будуть важливішими, ніж конкретні знання або навички, які легко можуть бути замінені простими алгоритмами штучного інтелекту і роботами.