fbpx
Технології
Google запустив сервіс для економії на авіаквитках

Корпорація “Google” запустила сервіс “Google Flights” для відстежування авіаквитків, а також очікуваних цінових змін на них.

Завдання нового сервісу – допомагати користувачам в плануванні та економії під час мандрів.

Найбільш цікава можливість Google Flights можливість отримувати сповіщення про те, коли подорожчають квитки по заданому користувачем маршруту.

Користуватися таким сервісом просто: потрібно обрати деталі поїздки, після чого платформа пропонує всі доступні квитки. Більше того, сервіс повідомлятиме користувачам про майбутнє подорожчання білетів на обрані ними перельоти.

Більше того, спеціальна панель сповіщень буде пропонувати підказки щодо того, як зменшити витрати на авіаквитки за конкретним маршрутом. На приклад, обрати альтернативний аеропорт чи дату. Окрім того, завдяки підказкам можна дізнатись, коли і наскільки подорожчають квитки, на основі минулого досвіду.

Читайте також: Samsung працевлаштував українців на своєму заводі в Угорщині

Для користувачів, які не планують одразу купувати онлайн квитки на перельоти, буде можливість підписатись на конкретний авіарейс, відтак отримувати сповіщення про майбутні зміни у вартості квитків через електронну пошту.

Окрім того, сервіс “Google Flights” допомагає із пошуком готелей за вибраним маршрутом. На карті з’являтимуться пропозиції з акційними пропозиціями, запропонованими у потрібний користувачу час. Увімкнути таку функцію можна у лівому верхньому куті екрану з позначкою “Deals”, де потрібно відфільтрувати додатки.

Джерело.

facebook