fbpx
Дозвілля
Google дозволить користувачам Android практикувати магію

Напередодні виходу кінострічки “Фантастичні тварини і де вони мешкають” Google у партнерстві з кінокомпанією Warner Bros. Pictures запустила спеціальну акцію. Про це пише naked-science.

Тепер, наприклад, якщо вимовити “Ok Google” разом з заклинаннями Гарі Потера “Lumos” або “Nox”, то можна увімкнути або вимкнути ліхтарик на гаджеті. Також за допомогою “магії” можна перевести пристрій в безшумний режим – для цього досить вимовити “Silencio”.

Фільм “Фантастичні тварини і де вони мешкають” розповідає про пригоди зоолога Ньюта Саламандера, який займається класифікацією магічних звірів і істот.

Крім того, завдяки сервісу Google Street View з’явилася можливість “пройтися” по Нью-Йорку 1926 року, оскільки саме в цьому місті і в цей період розгортаються події “Фантастичних тварюк”. Фанати поттеріани можуть відвідати кілька ключових локацій фільму.

Аналогічні тематичні пропозиції з’явилися і в інших сервісах. Наприклад, в месенджері Google Allo скоро з’явиться набір наклейок “Фантастичні тварини”.

Прем’єра фільму “Фантастичні тварини і де вони мешкають” відбудеться в листопаді 2016 року. Головну роль в ньому зіграв лауреат премії “Оскар” Едді Редмейн.

Читайте також: Епатажна Даша Селфі розпитала у депутатів, скільки коштує хліб? Ось що з цього вийшло (відео)

Джерело.