fbpx

Гайтана розповіла, чому на 4 роки пішла з шоу-бізнесу

Співачка Гайтана на кілька років залишила шоу-бізнес. Чому вирішила взяти паузу розповіла у передачі “Світське життя” на телеканалі 1+1.

“Зрозуміла, що хочу взяти паузу від забов’язань, йшла цією накатаною щоу-бізнесовою дорогою, я багато років працювала без перерви, нон-стоп протягом 10 років. Мені треба було піти від того, що ти співачка маєш бути на ток-шоу, давати інтерв’ю, йти на зйомки, які набридли, всі ці маски-шоу – я хотіла одягнути якусь сукню, просто з’їсти морозиво, навіть, якщо після цього буде боліти горло, я хочу полежати нормально, похворіти, подивитися мультики, щоб ніхто не казав, що ти маєш зараз працювати, томущо ти повинна”, – говорить Гайтана.

Крім того зірка зізналсь, що у неї були розбіжності у поглядах з її командою.

“У нас пішло “лебідь, рак і щука, у команді хтось хоче одне, другий інше. Шоу є шоу, я думала, чому не можна просто вийти і заспівати.15 місце чи ні на Євробаченні, для мене це було 150-те. Внутрішньо я почувалася некомфортно, але це життя. Засмучують не 25-ті місця, засмучує, що ти хочеш взяти паузу, а не можеш. Я хотіла і взяла, зараз у мене сил багато і квітнуть сади”, – говорить співачка.

Читайте також: Ольга Фреймут показала фото коханого з сином на руках.

Джерело.

You cannot copy content of this page