fbpx

Французька поліція вилучила весь алкоголь у російських уболівальників

Французька поліція під час обшуку в номерах, де проживають представники Всеросійського об’єднання вболівальників (ВОБ), які приїхали підтримати збірну Росії на чемпіонаті Європи з футболу, вилучила весь алкоголь. Про це повідомляє ТАСС із посиланням на главу ВОБ Олександра Шпригіна.

“Вчора вдень у готель, де проживає делегація ВОБ, приїхала велика кількість поліцейських з автоматами, вони буквально заблокували готель, перекрили поверхи, поліція входила в номери за допомогою ключів покоївок, які відкривають всі номери. Більшість людей тоді були відсутні, оскільки ми були в Каннах, покладали квіти до пам’ятників російським воїнам, хтось був на пляжі. А ті люди, які перебували в готелі, піддалися неприємній процедурі: до них входили автоматники, будили, причому будили свистком, фотографували по пояс, забирали документи, переписували дані, проводили роз’яснювальні бесіди”, – розповів Шпригін.

“Весь алкоголь було вилучено, хоча він був куплений у місцевих магазинах і навіть був закритий. Суть такого рейду ми не зрозуміли, але він відбувся і певним чином залишив негативні емоції”, – додав президент ВОБ.

Нагадаємо, французька влада вирішила обмежити продаж алкоголю через заворушення на Євро 2016.

Сутички між футбольними вболівальниками є одними з головних новин на Євро 2016. Зокрема в суботу російські вболівальники прорвалися на трибуну фанатів збірної Англії після закінчення матчу чемпіонату Європи в Марселі, і влаштували бійку.

Французька влада порушила кримінальну справу на одного російського вболівальника через бійку після матчу на чемпіонаті Європи з футболу.

Збірну Росії за поведінку вболівальників можуть покарати проведенням матчу при порожніх трибунах і штрафом у 50 тисяч євро.

Джерело.

You cannot copy content of this page