fbpx

Фінансовий гороскоп на 26 липня – не варто братися за складне, займаємось лише легкими справами

Фінансовий гороскоп на 26 липня – не варто братися за складне, займаємось лише легкими справами

Овен

Овнам зірки радять утримуватись від проведення ремонтних та будівельних робіт. Через особисту неуважність та поспішність зростають ризики технічного збою з поломкою дорогої техніки, деталей та інструментів.

Чим менше ініціатив виходитиме від вас, тим спокійніше складеться цей день. У сімейному бізнесі цей період може бути відзначений суперечками.

Телець

У Тельців день може скластися неоднозначно. Основними проблемними темами дня є робота з інформацією, ділові зв’язки та поїздки. Намічені ділові зустрічі можуть зірватися з дивних і складних причин. Торгові працівники та посередники ризикують зазнати збитків.

Намагайтеся не контактувати з агресивними та критично налаштованими людьми, бережіть свою психіку від стресів.

Близнюки

У Близнюків напружена ситуація може скластися із фінансуванням поточних проектів. Залучити інвесторів не вдасться, а витрачати власні ресурси – не найкраще рішення.

Це невдалий час для складання бізнес-плану. Не вступайте у фінансові відносини із друзями. Віддавайте перевагу традиційним видам діяльності та, особливо, фізичній праці.

Рак
Ракам радять стримувати свої ініціативи та не намагатися нікому нічого доводити. Можливо, ви схильні надмірно імпульсивно реагувати на будь-які перешкоди, що стоять на вашому шляху.

Це загрожує серйозними ускладненнями з тими, хто вищий за вас за професійним статусом. Чим менше ви контактуватимете з вищим керівництвом, тим успішніше пройде цей день.

Лев

У Лева день може скластися несприятливо з точки зору підтримки ділової репутації. З ускладненнями можуть відбуватися контакти з іноземцями.

Зовнішня торгівля, далекі перевезення вантажів, туризм та видавнича діяльність зіштовхнуться із перешкодами. Утримайтеся від роботи, для якої у вас може не вистачити кваліфікації.

Діва

Дівам не доводиться розраховувати на те, що планові роботи будуть розмірено йти своєю чергою.

Налаштуйтеся на те, що можуть виникати непередбачувані ускладнення у справах. Причому вашого впливу на ускладнення ситуації може не бути і можуть просто різко змінитися зовнішні обставини. Не вплутуйте в дії, пов’язані з ризиком і не ганяйтеся за великими грошима.

Терези

Терезам зірки радять відмежуватися від діяльності ділових партнерів і вести свою лінію поведінки. Якщо ваш бізнес щільно зав’язаний на партнерське співробітництво, і ви змушені постійно контактувати з партнером, намагайтеся зберігати особистий контроль над ситуацією.

В іншому випадку, поведінка партнера в якийсь момент може піти не у ваших інтересах.

Скорпіон

У Скорпіонів, які працюють далеко від дому вахтовим методом або перебувають у службовому відрядженні за кордоном, день може скластися напружено. Можуть посилитися вимоги до дисципліни праці. За запізнення на роботу чи не виконану вчасно роботу можливе накладення адміністративних штрафних санкцій.

Бізнесменам не рекомендується вести переговори із іноземцями.

Стрілець

У Стрільців день може бути пов’язаний із ризиком збитків від фінансових авантюр. Зірки радять не захоплюватися фінансовими спекуляціями та розраховувати заробити великі гроші на цьому. Ваші вкладення у фінансові піраміди або спроби зловити удачу іншим способом можуть не виправдати очікувань.

Важко підуть справи у представників творчих професій.

Козеріг

У Козерогів не до кінця оформлені документи на нерухому власність, і це може спричинити ускладнення.

Можливе підвищення орендної плати та інші матеріальні витрати на утримання майна. Від ведення переговорів поки що краще утриматися. Бізнесменам не рекомендується проводити інвентаризацію рухомого та нерухомого майна.

Водолій

Тим Водоліям, чия робота пов’язана з частими поїздками, контактами та діловими паперами, доведеться нелегко. Намагайтеся не братися відразу за безліч справ, будьте послідовні – не починайте нових справ, не покінчивши зі старим. В іншому випадку вам доведеться робити багато непотрібної роботи і марнувати час.

Спроба залучити інших до сфери своїх економічних інтересів може закінчитися безрезультатно.

Риби

Рибам творчих професій не рекомендується братися за надто великі обсяги роботи. Справа в тому, що сьогодні ви будете схильні швидко втрачати інтерес до розпочатих справ і перемикатися на нові справи.

Роздаючи свої сили на кілька напрямків ви, зрештою, можете нічого не встигнути. Дрібні питання вирішуватимуться набагато простіше. Намагайтеся робити те, що можна завершити до кінця цього дня.

You cannot copy content of this page