fbpx
Дозвілля
Фахівці науково пояснили “лікування” похмілля за допомогою алкоголю

Спеціаліст в галузі науки і медицини, Адам Рождерс довів, що спиртні напої є найкращим засобом від похмілля. Експерт вважає, що такі легкі напої, як «Кривава Мері» дають можливість організму відновити свої сили і врятуватися від явної нестачі рідини. Похмілля, як зазначає The New Zeeland Herald, це стан і реакція тіла на низький вміст метилового спирту в крові.

Адам Роджерс вважає, що звичайний спирт, який міститься в більшості напоїв, здатний вплинути на метиловий спирт. Іншими словами, завдяки звичайному алкогольному напою людина може позбутися симптомів похмілля.

Вчені впевнені, що після прийому простої органічної сполуки, люди знову трохи п’яніють. Такий стан ніби «маскує» існуючі до цього моменту симптоми похмілля. Експерти вважають, що найчастіше похмеляються саме алкоголіки.

Фахівці повідомляють, що метиловий спирт здатний перетворюватися в формальдегід, який вважається смертельно-небезпечною речовиною, що викликає кисневе голодування в організмі, і навіть смерть. А ось стандартні алкогольні напої відносно безпечні для здоров’я, оскільки містять мінімальний рівень метанолу.

Читайте також: Нереальне виконання авторської пісні про війну (відео)

Джерело.