fbpx

Facebook звинуватили у прослуховуванні користувачів

Докази того надала американський професор.

Професор університету Південної Флориди Келлі Бернс, в ході аналізу функціоналу мобільного додатка Facebook, виявила, що програма прослуховує розмови користувачів смартфонів, передає The Independent.

Відомо, що ця прихована функція була впроваджена в додатку соціальної мережі двома роками раніше. Представники Facebook відзначили, що використовують “прослушку” для отримання інформації про те, що відбувається – зокрема, які фільми і музику воліють користувачі.

У той же час Бернс довела, що функція використовується для контекстної реклами – тобто для відображення в стрічці рекламних постів з пропозицією послуг і товарів.

Професор помітила, що після спілкування з співрозмовником на конкретні теми на сайтах з’являється контекстна реклама, яка містить обговорювані нею раніше питання.

У Facebook прокоментували заяву Бернс, заявивши, що інформацію рекламодавцям соцмережа не передає.

“Facebook не використовує можливостей аудіо вбудованих в телефони мікрофонів для збору і передачі інформації рекламодавцям або новинним агентствам в тій чи іншій формі”, – відзначили представники соцмережі.

Видання зазначає, що небажану функцію в смартфонах можна відключити – як на гаджетах з Android, так і на пристроях з iOS.

Раніше повідомлялося, що Facebook розширює стеження за інтернетом за допомогою “контролю” незареєстрованих користувачів.

Джерело.

You cannot copy content of this page