fbpx
Дозвілля
Експерт назвала найдешевший тур на море в листопаді

У листопаді українці найчастіше їдуть в Єгипет, Туреччину чи Європу. У цей час діє багато знижок на авіаквитки та готелі у Європі.

Про це в коментарі Gazeta.ua розповіла Надія Патрухіна, керівник компанії з організації самостійних подорожей TravelYourWay.

“У листопаді найчастіше їдуть на море. Бюджетний сегмент – Єгипет, іноді – Туреччина, якщо дозволяє погода. Середній і вищий сегменти – Дубаї та Азія. У Європі в цей час прохолодно, часто дощить. Однак ціни через низький сезон привабливі. Можна самостійно знайти акції на проживання в готелі, переліт та інші знижки. Вибір готелів та хостелів набагато більший”, – говорить вона.

Тур до Єгипту можна знайти за 130 доларів.

“Якщо купувати тур, то Єгипет буде найбюджетніший. У Європі найдешевше зараз відпочивати в Ризі, Будапешті чи Кракові. Останнім часом українці частіше подорожують самостійно на автомобілі в Польщу, Угорщину, Румунію, Болгарію, Німеччину та Італію. Витрати на пальне набагато менші за вартість авіаквитка для 3-4 осіб”, – додає Надія Патрухіна.

За її словами, автомобільна мандрівка з Києва до Будапешта через Словаччину та Угорщину обходиться у 150-200 євро на 3-4 особи.

Українці масово їдуть відпочивати в Туреччину. З початку року туристичний потік у цю країну зріс на 46%.

Читайте також:12 ПРИЧИН НЕ ОПЛАЧУВАТИ РАХУНОК У РЕСТОРАНІ

Джерело.