fbpx
Дозвілля
Джамала розповіла, як їй освідчився коханий: Це було неймовірно романтично

Бойфред співачки запропонував їй стати його дружиною у Львові.

Українська зірка і тренер проекту “Голос країни 7” Джамала, коханий якої Бекір Сулейманов освідчився їй, розповіла подробиці цього бентежливого моменту.

За словами Джамали, це сталося у Львові після її концерту. Бекір запланував освідчитися на Ратуші, задля цього звернувся по допомогу до PR-директора зірки Дениса Козловського “Це було неймовірно романтично!

У мене концерт у Львові. Я виступаю, близько 11 це все закінчується і тут пів на дванадцяту – дзвінок. Нібито від мого PR-директора Дениса Козловського, який говорить, що неймовірний польський фотограф якогось супервидання чекає на мене, щоб зробити фотосесію (увага!) На Ратуші. Якщо хтось був, то знає, що там неймовірно високо і підніматися пішки по дерев’яних сходах”, – розповіла співачка в ефірі Просто радіо.

Козловський зумів переконати Джамалу, що їй обов’язково треба поїхати на Ратушу попри те, що вона втомилася після концерту. “Значить, фотограф хоче зробити панорамну фотографію зі мною зараз чи ніколи, завтра вранці він летить. Я просто у нестямі від злості – у мене ж концерт був! Я на підборах і в концертній сукні повинна їхати на Ратушу, щоб зробити одне фото!” – обурилася тоді Джамала.

Однак, коли співачка приїхала і таки піднялася на підборах на Ратушу, на неї чекав приємний сюрприз “Я їду, піднімаюся – холодно, вітер, дощ. Бачу гарний Львів з висоти пташиного польоту – обертаюся, а тут стоїть мій наречений з квітами, з обручкою. Загалом, він мені став говорити дуже багато теплих слів, прозвучало “Будь моєю дружиною”. Я сказала: “Ну звичайно так!” – розповіла Джамала.

Читайте також:КСЮША З “МОЄЇ ПРЕКРАСНОЇ НЯНІ” ВИРОСЛА І СТАЛА СПРАВЖНЬОЮ КРАСУНЕЮ (ФОТО)

Джерело.