fbpx

Джамала розповіла, коли стане мамою(відео)

Про це зірка розповіла в інтерв’ю для програми “Світське життя”, передає 1plus1.ua

Джамало, вітаю з майбутнім поповненням! Вся країна, нарешті, дочекалася, що у тренерському кріслі тренер при надії.

– Минулого року була ведуча при надії, ти для мене такий приклад. Коли мене часто питають: «Як ти? Не хвилюєшся? Працюєш?» – Я відповідаю: «Ви бачили Осадчу минулого року? Як вона працювала і робила програму «Світське життя»? І на сцені «Голосу». Для мене ти приклад.

Я тобі естафету передаю.

-Так-так. Я не приймаю цих: «О, чи ви не хочете піти у декpeт?» Мені здається, що всі жінки, майже всі жінки в Україні, я так бачу, працюють до останнього, чому ні? Вaгiтнiсть – це не хвороба.

Ти відчуваєш якусь опіку з боку колег тут, на «Голосі»?

– Відчуваю їхню увагу, і мені це дуже приємно. Хоча для мене дуже спокійно проходить вaгiтнiсть, немає такого: хочу апельсинів о 12 ночі. Можливо, у когось таке було, але, мені здається, що це інструмент маніпулювання чоловіками, в той момент, коли дійсно хочеш уваги. Чом би й ні? Я намагаюся плавати, робити йогу. Поїхала до Трускавця, ходила в парк, гуляла.

Як учасники на «Голосі» з твоєї команди ставляться до твого стану?

Читайте також: Я їздила до вас на батьківщину: Винник потрапив у черговий cкaндaл із журналісткою(відео)

– Я завжди займаюся зі своїми учасниками і показую їм основи. Це дихання, коли я показувала саме дихання, кажу: «Зараз дуже добре буде видно – повинен здійматися живіт». І вони посміхаються. Вони бачать, що я, незважаючи ні на що, хочу віддати їм максимум. Для мене це головне.

У квітні у нас прямі ефіри. Ти вже підрахувала, коли, з якого прямого ефіру ми будемо везти тебе з павільйону до пoлoгoвого будинку?

– Я думаю, що не дійде до прямих ефірів, думаю, що це станеться раніше. І на прямих, сподіваюсь, все буде добре. Дай, Боже, я вже буду мамою.

Хто буде – хлопчик, чи дівчинка?

– Можна, я не скажу? Нехай це буде сюрпризом.

Судячи з того як ти виглядаєш, то більшість жінок, хто були вaгiтнi, розуміють, що в тебе буде хлопчик. Бо завжди, коли жінки стають дуже красивими, це значить, що в них буде хлопчик. Ти виглядаєш, як мама хлопчика.

You cannot copy content of this page