fbpx

Дивний і ні на що не схожий сон. Вона побачила свою квартиру, а в ній – незнайомця. Узяла шкатулку з усіма своїми прикрасами і з радістю віддала, чомусь, тому чоловіку. Можливо вона б і забула про те що наснилось вночі, але ж події наступного дня усе пояснили

Якщо ви втратили щось матеріальне, не сприймайте це як кінець світу. Спробуйте поглянути на ситуацію з іншого боку.

Не треба надто сумувати, якщо ви щось втратили. Або вкрали у вас щось. Може, це відкуп, це плата за благополуччя, здоров’я, за життя близької людини. Якби знали, за що саме ви заплатили, ви б стрибали від радості і вважали, що дешево відкупились.

Правильний є вираз – «дешево відбувся», інакше іноді й не скажеш.

Одна жінка мала на важку недугу. Спеціалісти її вилікували, хоча шансів було мало, а сам процес був довгим випробуванням. До того ж, за час недуги вичерпались її фінансові, дивним чином похитнулося і благополуччя чоловіка. Йому на роботі досить відчутно знизили зарплатню. Фінансове становище родини стало просто плачевним.

Жінка дуже засмучувалася з цього приводу. Вона звикла їздити на хороші курорти, купувати красиві речі. А всі гроші пішли на те, аби вона одужала, на реабілітацію, а тепер ще й скоротився дохід. Але гроші – це теж енергія. А процес зцілення дуже і дуже енерговитратний. Ми ж не тільки гроші витрачаємо, ми докладаємо зусиль і витрачаємо свій ресурс. І свій, і близьких людей.

Можна так сказати, що енергія пішла на порятунок від недуги. І її вистачило! Радіти треба і насолоджуватися життям. А курорти і красиві костюми потрібні живим і здоровим, але ж? Потім заробимо, потім все налагодиться, коли зміцниться повністю здоров’я! Зрештою, так і вийшло. Здоров’я повернулося, чудо сталося. І поступово налагодилися фінансові справи.

Інша жінка побачила сон: в темній кімнаті за столом сидів чоловік. Вона підійшла до чоловіка і віддала всі свої золоті прикраси, абсолютно все! І сказала чомусь:

— Тільки з дитиною все повинно бути добре!

Дивний і нехороший сон. Але вона згадала цей сон тільки наступного дня, коли довірливий син-підліток по доброті пустив в квартиру чоловіка. Тому нібито треба було подзвонити. Тоді ще не було стільникових телефонів, тільки домашні. І цей чоловік забрав з шкатулки всі золоті прикраси… Мама нічого не сказала сину, вона пам’ятала свій сон. І тільки питала хлопчика, чи не все з ним гаразд? Ні! На щастя, все обійшлося. Сон все пояснив. Заздалегідь пояснив, зауважте. Золотими прикрасами було викуплене життя дитини.

Хто знає, що саме вас чекало? Не завжди сняться віщі сни, не завжди ми знаємо, яка до нас підкралася недуга і чим могла обернутись для нас та чи інша ситуація.

Ми досить безтурботно йдемо по життю. І не особливо замислюємося про неприємні речі. Але підсвідомість не спить ніколи! Наш внутрішній страж виконує свою роботу. І все оплачує і відкуповується від того, за що в змозі заплатити – робить обіцяний платіж, так би мовити.

Ми можемо ніколи не дізнатися, чому ми щось втратили або чому грошей стало мало. Тимчасово замало, так? Але якби ми знали, від чого саме ми відкупилися… Все влаштовано мудро і правильно. Вірно кажуть: «Спасибі, що взяли грошима». Гроші ми обов’язково заробимо потім. І купимо, якщо треба, нові прикраси. Є дещо важливіше, чи не так?

Автор: Ганна Кір’янова.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page