fbpx

Динамо” вилітає з Ліги чемпіонів

Кияни на виїзді поступилися “Янг Бойз”.

Київське “Динамо” залишає Лігу чемпіонів. У третьому кваліфікаційному раунді “Динамо” за сумою двох матчів поступилося “Янг Бойз”.

Вдома підопічні Хацкевича провели шикарний матч і виграли – 3: 1. Однак на виїзді динамівці зіграли просто бездарно. За весь поєдинок тільки один удар у створ. У другому таймі Ярмоленко вийшов один на один і не переграв воротаря.

Швейцарці забили двічі. Спочатку на 13-й хвилині після фолу Морозюка, пенальті реалізував Оаро. А на 90-й хвилині, після кутового, Лотомба пробив головою і Коваль випустив м’яч за лінію воріт.

Перемога “Янг Бойз” – 2: 0 і швейцарці йдуть далі. “Динамо” продовжить виступ в Лізі Європи.