fbpx

“Динамо” отримало перемогу над “Скендербеу”

Футболісти Динамо в першому матчі групового етапу Ліги Європи на своєму полі обіграли албанський Скендербеу з рахунком 3: 1.

Будучи на голову сильніше Скендербеу, Динамо вирішило внести інтригу в гру – в першому таймі кияни не надто напружувалися в атаці і пропустили самі. Після помилки в центрі поля фланговому хавбеку Георгу Музака дали зміститися в центр і без перешкод підійти до штрафного, після чого той влучно пробив у нижній кут. 0: 1.

Динамо до перерви створило ряд моментів, в три рази більше пробивши по воротах, ніж Скендербеу, але вразити ціль ніяк не могло. У киян було досить багато зайвих несвоєчасних дій, що постійно ускладнювало атаки і знижувало їх ефективність.

Весь розклад змінив перерву і початок другого тайму, коли Динамо кинуло всі сили на атаку. Хоча багато в чому киян надихнув гол Сергія Сидорчука, який не обійшовся без везіння. Капітану Динамо скинули під удар метрів з 20-ти, і той бахнув у верхній кут – м’яч прошмигнув акурат під поперечину. 1: 1.

Після цього Динамо без проблем забило другий м’яч (Жуніор Мораес скористався прострілом Дерліса Гонсалеса), а пізніше Дьємерсі Мбокані реалізував пенальті, який при подачі стандарту заробив Томаш Кадар.

Албанці після цього не кинули грати, ще кілька разів зрозумівши напівмоменти і дальні удари, але для голи цього було мало. Динамо ж під кінець зосередилося на обороні, випустивши Миколи Морозюка та Олега Гусєва, залишивши атаки на відкуп Мораес і Мбокані.