fbpx
Технології
Дві логічні новини: 1. Розробник культової відеогри S.T.A.L.K.E.R. зібрав для України 800 тис. дол. 2. Роскомнадзор заблокував росіянам доступ до сайту гри S.T.A.L.K.E.R. Деталі

Розробник культової відеогри S.T.A.L.K.E.R., українська компанія GSC Game World під час благодійного розпродажу (з 4 по 11 квітня) власних ігор вторгувала 800 тисяч доларів на допомогу Збройним силам України.

Зібрані кошти перерахують фонду «Повернись живим». Про це студія повідомила у своєму Twitter-акаунті.

«Благодійний розпродаж ігор GSC Game World завершено. Разом з вами нам вдалося зібрати понад 800 000 доларів. Дякуємо! Після сплати податків і комісій всі кошти передамо до Благодійного фонду „Повернись живим“. Ми це пам’ятатимемо. Завжди», — ідеться в повідомленні на сторінці S.T.A.L.K.E.R. OFFICIAL.

Також студія GSC Game World повідомила, що припинить продавати свою продукцію російським користувачам.

Вже 18 квітня Генеральна прокуратура росії заблокувала доступ до сайту «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля» на вимогу Роскомнадзору. А вся справа в тому, що компанія розробника випустила заяву на підтримку України через повномасштабне вторгнення росії. Тому сайт розробника був заблокований з 24 лютого, але доступ до гри «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля» остаточно заблокували з 22 квітня.

Фото: ixbt.com.

04/22/2022

You cannot copy content of this page