fbpx
Дозвілля
Дружині я чесно кажучи не дуже й повірив. вирішив узяти кілька вихідних і просто поспостерігати уважно. Трьох днів вистачило, аби зрозуміти, що ні крапельки вона не перебільшує, а навіть, трохи змовчала

Після весілля ми з дружиною вирішили, що по орендованих квартирах жити не хочемо, а на свою так ніколи не назбираємо, тому було вирішено, що поживемо поки у моїх батьків. Там квартира двокімнатна, мама з батьком в одній кімнаті, ми з дружиною в інший. З батьками поговорив, вони теж були не проти.

Близько місяця жили без негараздів, а потім я став помічати, що дружина трохи що плакати починає. Спочатку думав, що просто “ці дні”, ось настрій і зіпсувався, потім думав про те, що вона при надії. Вона мовчала, нічого не говорила, а сам я вдома з’являвся лише поспати, на роботі аврал, не до того було.

Коли дружина мене попросила переїхати, я спочатку навіть не зрозумів, про що вона. Все ж ніби обговорили, ми накопичуємо на іпотеку, куди переїжджати? Але дружина наполягала. Я бачив, що вона щось недоговорює і уперся, що поки вона мені правду не скаже, ми нікуди не переїдемо. В результаті таки свого досяг.

Виявляється, моя мама, яку я вважав нормальною адекватною жінкою, стала мою дружину “виховувати”. Мене вдома немає, тому я цього і не бачив, а от дружина сам на сам з мамою моєю. І готує вона не так і сорочки мої прасує не так, і де її таку знайшли.

Хоча мене дружина як господиня влаштовує повністю. Ми до весілля жили разом, тому я знаю, про що говорю. Але мама, судячи з усього, мала іншу думку на цей рахунок. Тому серйозно до своєї справи ставилась. Для мене це було неприємно і дивно. Чесно кажучи, я не до кінця дружині не повірив, думав, вона перебільшує. Ну, може, мама дала пораду якусь, а вона все ось так сприйняла. Але говорити я цього, природно, не став.

Я попросив дружину потерпіти ще тиждень, там проект закриємо, я зможу розібратися в ситуації. Пояснив ще раз, що у нас є мета – іпотека. Дружина закусила губу, але погодилася потерпіти. Видно було, що дається їй це не просто.

Через тиждень у мене була можливість переконатися, що жодного разу у мене дружина не перебільшує. Мама насправді стала дуже особливою. А ще я відзначив, що готує в будинку тільки моя дружина, прибирає теж тільки вона. Мама ще й вказувати собі дозволяє. Для мене це взагалі було несподіванкою. Робить мама це так, щоб ні я, ні батько цього не чули.

Мене вистачило на три дні спостережень. За цей час я повністю переконався, що дружина нічого не прикрасила в своєму оповіданні. Відправив дружину в гості до її мамі на вихідні, щоб вона відпочила, а сам вирішив розібратися з примхами своєї. Спочатку мама все заперечувала, казала, що просто молода дружина не хоче з ними жити, от і вигадує небилиці, але коли зрозуміла, що я сам все бачив і чув, перестала зображати невинність і заявила, що так, вона молоду невістку життя вчить , а що тут такого?

– Ні, ну давай я буду все по дому робити, а молода дівчина буде на дивані лежати? Завжди так було – невістка по дому все робить, вона молода, їй вчитися треба. Думаєш, моя свекруха інша була? Точно так же мене навчала, за що я їй зараз спасибі хотіла б сказати, вона мене всьому навчила. А я стараюся, між іншим, для твого ж блага, – видала мама.

– А я думаю, чому ж ти від моєї мами на інший кінець союзу похала і на гостину до нас жодного разу не запросила. – сказав тато, який саме повернувся з роботи.

Вони стали з’ясовувати відносини між собою, а я пішов збирати речі. Мама у мене прекрасна, а от свекруха вона особлива. Я цього терпіти не буду. Якщо щось не вміє, то навчиться з часом, я узагалі недоліків не побачив.

Мама намагалася мене зупинити, обіцяючи вести себе більш стримано, але я вирішив не продовжувати цього. Ось так шлюби і розвалюються. Тим більше мене підтримав батько, він мені сказав, що сам свого часу дружину від своєї мами відвіз і не шкодує. А з іпотекою вони нам допоможуть у міру можливостей.

До батьків тепер тільки в гості і то на годинку, щоб ніяких негараздів не було.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – intermarium.com.ua.