fbpx

Доведеться бути популярною, – Зіанджа поділилася враженнями від виступу на “Голосі країни”

Українська виконавиця Аня Ейпріл “Зіанджа” (в минулому – Борис Апрєль) своїми виступом на вокальному шоу “Голос країни” спричинила справжній фурор та викликала дискусії в соціальних мережах.

Під час вокального шоу “Голос країни” колись Борис Апрель, а тепер – дівчина-трaнcгeндeр Зіанджа, з’явився на публіку з довгим волоссям і у спідниці. Як виявилось згодом, дівчина довгий час жила в Америці та зробила опeрaцію по зміні стaтi.

Анна Ейпріл виконала композицію “Smash Into You” співачки Бейонсе. І своїм незвичним співом Зіанджа розвернула крісла усіх зіркових тренерів. Співачка обрала команду Потапа.

Відео виступу Зіанджи на “Голос країни” всього за кілька днів зібрало 1,5 мільйона переглядів. В інтерв’ю для “1+1” співачка зізналася, що вона стала впізнаванною та популярною, а отже про спокійне та розмірене життя доведеться забути.

“Доведеться знову надягати сонячні оверсайз окуляри і величезні шарфи, які максимально закривають обличчя”, – розповіла вона.

Зіанджа відзначила, що вона не має жодних переваг порівняно з іншими учасниками.

Єдине, що нас відрізняє від один одного це те, що я не співала більше 7 років! Але я готова працювати над собою і підвищувати планку,– наголосила співачка.

Вона переконана, що своїм прикладом може показати, що такі люди, як вона – гідні любові та поваги.

Я хочу, щоб вони перестали ховатися і почали ділитися своїм талантом з світом!– наголосила Зіанджа.

Співачка відзначила, що за останні 10 років в Україні побільшало нової якісної музику, а молодь стала більш прогресивною. А також Зіанджа відзначила, що зараз працює над своїм першим англомовним синглом, який ми зможемо почути вже незабаром.

Джерело.

You cannot copy content of this page