fbpx

Для клієнтів “Приват24” ПриватБанк обмежив одну з головних послуг

ПриватБанк починаючи з 1 вересня припинив продаж клієнтам іноземної валюти через інтернет-банкінг і мобільний додаток.

Як пояснили в прес-службі фінустанови, рішення викликане необхідністю привести свої послуги у відповідність до законодавства, передає “Мінфін”, передає “Обозреватель”.

Так, закон України вимагає, щоб безготівкові валютно-обмінні операції проводились тільки через міжбанк. Регламент операцій: із 10:00 до 16:00 в робочі дні.

Поки ПриватБанк розробляє новий функціонал сервісу придбання інвалюти, заявки на подібні операції прийматися не будуть. Банк не повідомляє, коли він закінчить розробку. Раніше придбати безготівкову валюту можна було цілодобово у всіх віддалених каналах.

У контакт-центрі ПриватБанку, пояснили, що також не працюють грошові перекази із гривневої карти на валютну. У зворотному порядку, відповідно, здійснити переказ також не вийде.

Цю інформацію в прес-службі ПриватБанку підтвердили також “Європейській правді”.

Читайте також: Україна запроваджує нові правила перетину кордону

“Продати валюту в дистанційних каналах банку можна в робочі дні з 10:00 до 16:00 за поточним курсом на момент проведення операції. Купівля валюти можлива тільки в відділенні Приватбанку. Купити валюту з метою переказу за кордон Ви можете на сторінках “SWIFT-платежі” і “Перекази”, – повідомили в прес-службі.

You cannot copy content of this page