fbpx
Дозвілля
Дівчина з Києва підкорила соцмережі своїм оголошенням про роботу

Мешканка Києва Аліса Абасова 17 січня розмістила в соцмережі креативне оголошення про роботу, яка на сьогоднішній день зібрало понад 4,5 тисячі лайків. Оголошення з’явилося на сторінці в Facebook дівчини.

“Я можу бути вашою правою рукою, лівою рукою, ногами, очима і парою нових звивин мозку. Легко знаходжу спільну мову з різними людьми. Мене люблять діти, пенсіонери, хіпстери, творча молодь, матусі в декреті, суворі мужики в костюмах.”, – написала Абасова.

“Я не піду з вами ховати труп, але швидко нагуглю 12 найефективніших способів утилізації тіла в умовах міста. А також 5 контор, які зроблять це за вас. Швидко навчаюся, пристосовуюся, легка на підйом, витривала, добре аналізую ситуацію”, – наголосила вона.

Допис дівчини також зібрав 2217 репостів і понад 230 коментарів.

“Дякую всім за підтримку і коментарі! Мені дуже приємно! У мене просто лавина листів. Я не встигаю всім відповідати. Якщо раптом вас не лякає очікування відповіді, пишіть в лічку”, – написала Абасова вже 18 січня.

“Розумничка! Прочитала на одному диханні – шкода, немає мегакомпанії… Удачи вам”, – прокоментувала запис Олена Дахно.

Просто шедеврально! Що ще можна додати ?!” – написала Віта Бондаренко.

“Так, цікаво буде дізнатися результат такого пошуку. Обов’язково відпишись”, – зазначив Андрій Липчевський.

“Молодчинка. Чітко, ясно і з розстановкою. А то що хтось говорить, що не вийде, – це він напевно по собі судить! Хто не лінивий, той роботу знайде собі гідну”, – прокоментувала Юлія Ківало.

У коментарі Life Абасова розповіла, що їй надійшло понад 150 пропозицій про роботу.

“Я сходила на 20 співбесід. У результаті обрала роботу в проекті “Ресторанні тижні”. Раніше не працювала в цій сфері, але поки був вибір, вирішила зупинитися на тому, що ніколи не пробувала”, – зазначила дівчина.

Читайте також: Зачепили не мене, а мою країну. Більше я туди — ні ногою: Зозуля прокоментував скандал з ультрас іспанського клубу

Джерело.