fbpx

“Дітей могло й не бути”: українська співачка зробила несподіване зізнання

Українська співачка Ірина Білик щаслива виховувати двох дітей, однак водночас артистка зізнається, що взагалі могла не стати матір’ю.

Про це після київської конференції, приуроченої до майбутнього туру “Без грима. Лучшее. О любви”, Білик розповіла кореспонденту “Обозревателя”.

“У мене апріорі дітей могло й не бути, тому що першу дитину не хотіла людина (перший фактичний чоловік співачки – Ред), і я до іншого втекла, щоб тільки була в мене дитина. І другий у нас ось так от виник, скажімо, абсолютно незаплановано. Але й заплановано, дуже важко, через мої прoблeми зі здорoв’ям”, – розповіла артистка.

Незважаючи на це Білик підкреслила, що з кожним роком стає тільки щасливішою.

Читайте також: ВІДОМА СПІВАЧКА ТА АКТРИСА ПIШЛA З ЖИТТЯ ВІД РIДКІCНОЇ ФOРМИ РAКУ (ФОТО, ВІДЕО)

“Але в мене двоє дітей, і я цим дуже пишаюся. Мені важко приділити час і старшому синові, і зовсім маленькому, але я розумію, що пройде п’ять років, і я буду щасливішою, ніж чимало артисток, які не мають дітей”, – додала вона.

Щодо старшого сина, то Білик вважає, що стане “класною” свекрухою.

“Няньчити дітей, можливо, не буду, тому що в той час хочу більше відпочивати”, – зізналася співачка, згадавши, що вже встигла потоваришувати з дівчиною старшого сина Гліба.

You cannot copy content of this page