fbpx

Der Spiegel: За хакерськими атаками ІД стоїть Росія

Так званий кібер-халіфат терористичного угрупування “Ісламська держава” (ІД), можливо, є російським винаходом. Німецькі експерти в сфері безпеки вважають, що ІД поки не в змозі проводити складні шпигунські і саботажні атаки в інтернеті, повідомляє в суботу, 18 червня, журнал Der Spiegel з посиланням на власну інформацію.

За даними видання, багато що вказує на те, що атаки, приписувані “кібер-халіфату”, насправді робилися хакерами Кремля. Такі підозри виникли ще в квітні 2015 року, коли передбачувані кіберзлочинці ІД блокували телеканал TV Monde і використовували його сайт для погроз на адресу французів.

У світлі нової інформації цілком можливо, що атаки “кібер-халіфату” на центральне командування збройних сил США в 2015 році, а також на Держдепартамент США і саудівські силові відомства на початку 2016 року насправді були здійснені за дорученням Кремля, зазначає журнал.

Видання, посилаючись на німецькі силові структури, вважає, що під керівництвом російських спецслужб ФСБ, ГРУ і СЗР в даний час працюють понад 4 тисячі кіберагентів. Це можна порівняти з аналогічним персоналом США, які оголосили, що до 2018 року вони мають намір збільшити штат кіберагентів до більш ніж 6 тисяч фахівців.

Читайте також: ОДКРОВЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ХАКЕРА. НАСКІЛЬКИ СКЛАДНО ВЕСТИ КІБЕРВІЙНУ З РОСІЯНАМИ І ЯК СТАВЛЯТЬСЯ ДО СЕПАРАТИСТІВ В FACEBOOK, PAYPAL І ПРИВАТБАНКУ

Джерело.

You cannot copy content of this page