fbpx

День матері: Дорофєєва, Дзідзьо, Каменських, Білик показали найрідніших (фото)

14 травня в Україні святкують День матері. Українці готуються до Дня матері, яке цьогоріч у нашій країні припадає на 14 травня. Вітчизняні знаменитості також вигадують, як привітати любих мам з їхнім святом. Зірки неодноразово хизувалися найріднішими людьми у соцмережах, пише ТСН.

Надія Дорофєєва з мамою Ольгою. Маму солістки гурту “Время и Стекло” Надії Дорофєєвої Ольгу не раз плутали з сестрою співачки. Саме завдяки мамі, яка свого часу мріяла стати артисткою, Надія стала співачкою і завдяки її підтримці та вірі у доньку, Дорофєєва наразі є однією з найвідоміших українських співачок.

Мама Наді навіть зробила татуювання на честь гурту “Время и Стекло”: “Гарна, добра найкраща мама”, – так говорить про найближчу людину артистка.

Дзідзьо (Михайло Хома) з мамою Галиною. Лідер гурту DZIDZIO Михайло Хома навіть присвятив своїй мамі Галині повноцінний кліп. Річ у тім, що мама Дзідзьо поїхала на заробітки у Португалію 15 років тому, де лишилася жити. Весь цей час найрідніші люди спілкувалися тільки через Skype і телефоном. І от нарешті декілька років тому Дзідзьо вперше за багато років побачився з мамою.

Читайте також: Маша Єфросиніна показала свою розкішну маму, від неї важко відірвати погляд

Настя Каменських з мамою Лідією. Солістка гурту “Потап і Настя” Настя Каменських з мамою справжні подруги. Мама завжди підтримує знамениту доньку у всьому. До слова, розкішне волосся Настя успадкувала саме від мами. “Вона така гарна і добра”, – характеризує маму Настя.

Ірина Білик з мамою Анною Яківною. Українська зірка Ірина Білик поділилася з виданням історією, яка днями відбулася з її мамою.

“Моя мама зовсім недавно розповіла мені історію. Коли вона їхала в громадському транспорті, до неї абсолютно безцеремонно підбігла жінка і почала кричати на весь вагон:” О Боже, ви ж мама Ірини Білик, і їздите не на шикарному Mercedes, а ось так от зі звичайними людьми?!”. На що моя мама сказала: “Ви говорите нісенітниці! Так, я мама Ірини Білик, але я звичайна людина і мені подобається перебувати серед звичайних людей”. Я тепер горда тим, що мама підтримує мій імідж Народної артистки України. І, до речі, любить моїх шанувальників так само, як люблю їх я!” – розповіла Ірина.

Читайте також: Чи все ми знаємо про День матері?

Джерело.

 

You cannot copy content of this page