fbpx
Дозвілля
Декларація Авакова: шуби дружини, картина Picasso та вино Rothschild

Міністр Внутрішніх справ України Арсен Аваков заповнив електронну декларацію на сайті НАЗК.

Окрім нерухомого майна: квартир та земельних ділянок, Аваков задекларував колекції вин, хутряні шуби, італійські меблі, ікони, картини, зброя та елітні годинники. Ось найцікавіші предмети з декларації Арсена Авакова.

Земля та квартири: Згідно з даними е-декларації, у Авакова 3 квартири, дві з них у Харкові, та одна в Чугуєві. При цьому, одна з квартир загальної площею 657 квадратних метрів. Окрім того, міністр володіє двома земельними ділянками — у селі Коробочкине Харківської області. Обидві ділянки по 1200 квадратних метри.

Готівкою Аваков має 265 тисяч гривень, 178 тисяч доларів, 118 тисяч євро і 2100 британських фунтів. Дружина Авакова має готівкою 1,3 млн гривень, 275 тисяч доларів та 30 тисяч євро.

Годинники та шуби: Аваков володіє елітними годинниками, серед них Rolex Daytona — ціна цієї колекції стартує від 30 000 долларів. Також, є Vacheron Constantin — марка швейцарських годинників, які однією з найдорожчих, престижних і традиційних. Ще один годинник — Jaeger-LeCoultre, виробника швейцарських годинників класу «люкс». Мануфактура заснована в першій половині XIX століття. Ціна стартує від 3,5 млн. грн. Окрім цього, у Авакова є і антикварні годинники, наприклад «Годинник камінний антикварний 19 ст.»; Годинник камінний, ампір, з фігурними вставками і елементами з бронзи й чугуну 19 ст.; Годинник камінний в бронзовому художньому обрамленні 20 ст.;

Дружина Авакова володіє шубами з хутра норки, соболя, каракуля та сумками Hermes, Louis Vuitton. Також в неї є численні перстні, підвіски, кольє, та інші прикраси.

Картини, монети та вініл: Судячи з декларації, міністр внутрішніх справ є шанувальником витворів мистецтва: картин, гравюр і монет. У міністра є колекція мідних, бронзових, срібних і золотих монет 16-21 століть території сучасної України, а також територій Російської, Австро-Угорської, Римської імперій 2 ст. до н.е. – 20 ст. н.е. у кількості 2652 монети, колекція золотих монет країн Європи та Америки 18 – 21 ст.ст. – 24 монети.

Колекція картин художника Вачагана Наразяна — 11 картин, картина художника Клягіна Н.I. (1955 р.н.) «Унылая пора», картина Шковдовського «Эльф лудильщик» і, навіть, картина з кольорового бісеру з зображенням коня на синьому фоні 18 ст. невідомого художника.

З цікавого, літографія Pablo Picasso Litograph and Heliogravure та гравюра німецького художника Карла Плюкебаума початок 20 ст.  — «Та, що сидить на кріпосній стіні» та кольоровий малюнок коника олівцем, стилізований під мозаїку. Окремо є цілі колекції різноманітних картин, таких як, колекція картин, гравюр, естампів і літографій українських і невідомих художників 19 – 21 ст. ст. — 78 картин;

Також, Аваков збирає платівки, він задекларував колекцію вінілових пластинок 20 – 21 ст.ст. та колекцію аудіо-відео записів на різноманітних носіях 20 – 21 ст.ст. (диски, касети, плівка) в кількості близько 5000 примірників.

Вино та меблі: Аваков любить колекційне вино. В його володінні колекція вин виробництва Франції, Італії, Німеччини, Австрії, України, Іспанії, США, Чилі у кількості 760 пляшок. Серед них, наприклад, вино Chateau Mouton-Rothschild 1945 року із середньою ціною $13,6 тисяч за пляшку, та Chateau Lafite-Rothschild 1982 року – $3,9 тисяч. Ще є колекція етикеток вина Mouton-Rothchild різних років.

У міністра великий асортимент вишуканих меблів: комплект меблів для кабінету з використанням шкіряної оббивки зеленого кольору, комплект меблів для їдальні іноземного виробництва, комплект меблів для спальні іноземного виробництва, набір меблів для кухні виробництва Iталії 2 комплекти, набір меблів для малої вітальні виробництва Iталії, Набір світильників, бра, торшерів і настільних ламп виробництва Австрії, Iталії та Голландії, та багато іншого.

Читайте також: «Ляшко не вміє цілуватися, а Яценюк чернець якому б дали в борг» – Комаров для ЧістоNews розпитав непальців про українських політиків (відео)

Джерело.

facebook