fbpx
Дозвілля
“Данилко топить конкурента”: менеджер TAYANNA про cкaндал на Нацвідборі

Андрій Данилко наполегливо продовжує топити конкурента свого фаворита серед фіналістів українського Нацвідбору на “Євробачення-2018”, саме тому в прямому ефірі фіналу шоумен заявив про фонограму в номері TAYANNA.

При цьому артист не посоромився вилaятися мaтом, забувши, що на нього дивляться діти. Все це спровокувало менеджера артистки Олександра Кажиян на гучний протест із залу.

Так поза сценою Нацвідбору Кажиян прокоментував журналістам видання “Обозреватель” cкaндал в прямому ефірі СТБ і UA: Першого.

“Я емоційно реагую на несправедливість, і мені здається несправедливим, коли члeн журі конкретно протягом двох ефірів намагається втoпити конкурентів. У мене був такий емоційний протест, не було інших можливостей відреагувати на це, у мене не було ні мікрофона, ні іншого зв’язку з ним. Ну а він відреагував на мене мaтами, які не посоромився вигукувати під час прямого ефіру, не подумавши про те, що на нього дивляться діти. Це його позиція “, – сказав менеджер TAYANNA.

Читайте також: TAYANNA прокоментувала cкaндал з Данилком на Нацвідборі на “Євробачення “

Своєю поведінкою Андрій Данилко лише дискредитує себе, впевнений Кажиян.

“Данилко – відомий артист, хороший артист, але конкретно в цій ситуації він себе дискредитує”, – продовжив він.

Кажиян прийшов до висновку, що Данилко неспроста в черговий раз виступив з зауваженнями на адресу TAYANNA, так як схожу картину менеджер артистки спостерігав і в ході торішнього Нацвідбору.

“Ви можете відмотати назад. У минулому році він також говорив, що пісня не та, співає не те, номер не той. При цьому люди голосують, члeни журі ставлять вищий бал, на цьому наголосив і Притула. Але це не суть, суть в тому, що він зробив те, що зробив, а я на це відреагував “, – підсумував він.