fbpx

Чотирирічний хлопчик Роман, врятував життя мамі завдяки iPhone (аудіо)

Чотирирічний житель Великобританії зміг використати високі технології для порятунку життя своєї мами. Він зумів розблокувати її iPhone і запустити голосового помічника Siri, щоб зателефонувати в службу порятунку.

Інцидент стався ще на початку березня, однак інформація про нього була оприлюднена нещодавно. Як стало відомо поліції, хлопчик виявив свою маму лежить без свідомості на підлозі. Для того щоб звернутися до служби порятунку, він взяв її iPhone і приклав великий палець до дактилоскопічного сканера, вбудованого в домашню кнопку, а потім активував голосового помічника Siri, попросивши його зателефонувати в екстрену службу, повідомляється на офіційному сайті поліції Лондона.

В ході розмови з оператором хлопчик назвав правильну адресу, за якою була викликана швидка допомога. Хлопчик на ім’я Роман повідомив, що його мама “мертва, тому що закрила очі і не дихає”. На щастя, це виявилося не так – жінку відвезли в лікарню, і зараз їй нічого не загрожує.

Запис розмови хлопчика з оператором опубліковано на YouTube. У поліції вважають, що хлопчик повівся абсолютно правильно в критичній ситуації.

Читайте також: “Це дуже страшно”: Житель Херсонської області розповів про проросійські настрої у рідному місті

Джерело.

You cannot copy content of this page