fbpx
Дозвілля
Чорний Місяць: яка нeбeзпека чекає на українців

Повний місяць 9 червня буде відрізнятися від більшості подібних явищ тим, що він “зав’язаний на Чорний Місяць”.

Про це “Обозревателю” розповів астролог Влад Росс.

За його словами, під час повного місяця 9 червня місяць в Стрільці з’єднається з Чорним Місяцем, і “це несе певні ризики”.

“Вважається, що такий повний місяць негативно впливає на мaніяків, людей з неврівноваженою психікою, тeрористів та інших вiдморозків і просто ненормальних. Він їх збуджує, активізує. З іншого боку, Стрілець – це знак дій, тому можливе застосування вогнепальної зброї, вибухівки та іншого”, – попередив астролог.

Він розповів про те, що фаза повного місяця почалася за 2-3 дня до його піку й триватиме 2-3 дні після нього. Виходячи з цього Росс порекомендував у ці дні уникати нeбезпечних місць, де можуть виявитися “вiдморозки”, а жінкам взагалі постаратися не виходити нікуди ночами, щоб уникнути нападу маніяків.

Астролог також повідомив про те, що в даний час “Місяць знаходиться в апогеї по відношенню до Землі – в найбільш віддаленій точці”. “Місяць завжди уособлював захист Землі. Тому, коли він максимально віддаляється від нас, це означає максимальне ослаблення захисту – для людини і планети”, – пояснив він.

З урахуванням всього цього він звернув увагу на те, наскільки невдало був обраний день для проведення виборів у Великій Британії – 8 червня. “Абсолютно зрозуміло, що люди неадекватно проголосують, просто неадекватно. Оберуть не тих і не в тому відсотковому співвідношенні. Тому що вони керуються емоціями, а не здоровим глуздом”, – сказав Росс.

“Астрологи Великобританії підкачали. Хіба можна проводити вибори не просто в повний місяць, а ще й коли місяць з’єднується з Чорним Місяцем?” – обурився він.

Читайте також: НАРЕЧЕНА МАТВІЄНКО У ФАТІ СВЯТКУЄ ДІВИЧ-ВЕЧІР: З’ЯВИЛИСЯ ПЕРШІ ФОТО З ВЕЧІРКИ

Джерело.

Реклама