fbpx
Технології
Чому YouTube більше не показуватиме кількість дизлайків під відео

Найпопулярніший відеохостинг YouTube вносить зміни до власних правил і перестане показувати загальну кількість дизлайків під відео. Підрахунок дизлайків стане конфіденційним – його бачитимуть лише автори контенту. Так вони зможуть розуміти переваги глядачів.

Значок “Не подобається” (“Dislike”) залишиться, проте підрахунок перестане бути загальнодоступним. Дані зміни почнуть з’являтися у всіх користувачів поступово, починаючи з 10 листопада, оскільки повне відключення потребує певного часу.

У компанії вважають, що це нововведення допоможе створити спільноту, де «прийнято поважати одне одного». У YouTube вважають – той факт, що кількість дизлайків не відображатиметься, матиме суттєве значення, оскільки користувачі звикли бачити співвідношення позитивних і негативних оцінок під відео, і часто використовують їх, щоб вирішити, дивитися контент чи ні.

“Ми хочемо створити інклюзивне та поважне середовище, в якому творці мають можливість досягти успіху та відчувати можливість безпечно виразити себе”, – відзначили в YouTube.

При цьому користувачі все ж зможуть оцінювати відео як “Подобається”, так і “Не подобається” як і раніше.