fbpx
Дозвілля
Чому не варто купляти акційні продукти в супермаркетах ?

Перед святами більшість супермаркетів влаштовують розпродажі і пропонують покупцям придбати деякі продукти харчування зі знижкою до 50 відсотків, однак експерти радять утриматися від таких придбань, скоріш за все Вам запропонують прострочений товар.

Експерти відзначають, що з початку грудня починається передсвятковий ажіотаж, і покупці змітають з прилавків абсолютно все, якщо бачать, що на цей товар йде хоча б незначна знижка.

Однак в цьому і криється виверт власників супермаркетів – вони прекрасно знають про те, що в передсвяткові дні покупці роблять більше покупок, ніж зазвичай, тому в штовханині і поспіху вони рідко вивчають етикетки продуктів. У «хід» добре йдуть прострочені сири, ковбаси, сосиски і навіть м’ясо, залежаний на прилавку не один день.
Не гидують власники супермаркетів трохи «похімічити» – наприклад, передрукувати етикетки або надати товару «продаваний» вид. Найбільша небезпека підстерігає покупців у відділі кулінарії – там продають все, що не встигли продати з прилавків. Експерти попереджають – скупий платить двічі, але в даному випадку мова йде не тільки про економію грошей, а й про здоров’я громадян.

Читайте також:  Скільки коштуватиме накрити новорічний стіл: підрахунок від експертів

Джерело.

facebook