fbpx

Чому не можна кип’ятити воду двічі

Як часто ми забуваємо, що чайник вже давно скипів і вже встиг охолонути, а ми все не можемо відірватися від улюбленого шоу або серіалу? Ми знову включаємо плиту і знову кип’ятимо чайник. Чи знаєте ви, що відбувається, коли ми кип’ятимо воду вдруге?

Але коли вода закипає повторно, все змінюється в гіршу сторону: Кип’ячена вода повністю позбавлена ​​смаку. Якщо її перекип’ятити кілька разів, вона стає дуже-дуже несмачна. Деякі можуть заперечити, що сира вода теж не має смаку. Ні в якому разі. Проведіть маленький експеримент.

Через певні проміжки часу попийте води з-під крана, профільтрованої води, кип’яченої один раз і кип’яченої багато разів. Всі ці рідини матимуть різний смак. Коли ви вип’єте останній варіант (кип’ячену багато разів), то в роті залишиться неприємний металевий присмак.

Крім того, якщо ви вирішили повторно прокип’ятити воду, то звертайте увагу на те, як багато часу пройшло з процесу минулого кип’ятіння. Якщо пройшов досить довгий час, то воду краще злити і залити в чайник свіжої води. Справа в тому, що в стоячій воді швидше розвиваються різні шкідливі мікроорганізми, та й більше потрапляє пилу та іншого сміття.

Отже, кілька корисних порад:

  • для кип’ятіння кожен раз наливайте свіжу воду;
  • не кип’ятіть рідину повторно і не доливайте в її залишки свіжу;
  • перед тим як воду прокип’ятити, дайте їй постояти кілька годин, щоб важкі речовини осіли на дно;
  • наливши окріп в термос, закривайте його пробкою через кілька хвилин, не відразу.

Читайте також: Телеведуча з СТБ показала, як любить Путіна і зневажає український Гімн (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page