fbpx

Чому дверцята холодильника – найгірше місце для яєць: вчені дали пояснення

Дверцята холодильника – найпопулярніше, проте найгірше місце для зберігання яєць.

До такого висновку після ретельних досліджень зміни температури в холодильниках прийшли британські вчені. У підсумку найкращим місцем для яєць була названа середня полиця, де підтримуються стабільні температурні показники, пише obozrevatel

Фахівці журналу Good Housekeeping підкреслили, що яйця необхідно тримати в оригінальних упаковках і на середніх полицях. Це допоможе запобігти частим коливанням температури при відкритті дверцят. Деякі експерти взагалі назвали її найтеплішим місцем в холодильнику, що не піде на користь продукту.

Результати досліджень були спрямовані в Британську службу інформації про яйця, де домогосподаркам порадили зберігати продукт в коробках і при постійній температурі нижче 20 градусів за Цельсієм. Це послужить додатковим захистом від збудників сальмонельозу.

Також служба інформації додала, що яйця бажано розміщувати подалі від сильно пахучих продуктів, адже вони мають властивість вбирати запахи.

Поряд з цим редактори Good Housekeeping відповіли на найпопулярніше питання, чому в супермаркетах яйця зберігають поза холодильних установок. За словами фахівців, це виправдано температурою приміщень, яка дотримується на рівні нижче 20 градусів.

Газета зазначає, що вчені прийшли до обопільного рішення не відразу, адже багато хто з них упевнені, що яйця зберігаються протягом двох тижнів як всередині холодильника, так і поза ним, і це не раз підтверджували результати лабораторних експериментів.

Читайте також:ВСТУПИВ В СИЛУ ЗАКОН ЯКИЙ ПОТІШИТЬ БАГАТЬОХ ПРАЦІВНИКІВ

You cannot copy content of this page