fbpx

Чоловік сказав, що так і не зможе полюбити моїх дітей від першого шлюбу. Хоче аби у нас були спільні діти, а мої переїхали до колишнього чоловіка в інше місто. Дав на роздуми два тижні, інакше піде від мене. 

Чоловік сказав, що так і не зможе полюбити моїх дітей від першого шлюбу. Хоче аби у нас були спільні діти, а мої переїхали до колишнього чоловіка в інше місто. Дав на роздуми два тижні, інакше піде від мене. Я не знаю що робити, не хочу втрачати чоловіка, але з дітьми не маю бажання розлучатись.

З Олегом у мене другий шлюб, не очікувала в 35 років вдруге вийти заміж після невдалого одруження, але доля мені посміхнулась. Перший шлюб розпався одразу після народження другої дитини. Але стосунки з першим чоловіком у мене чудові. Він переїхав в інше місто по роботі, і на вихідних приїжджає бачитись з дітьми і батьками в рідне місто.

Мій перший чоловік чудовий батько і людина, він був лише радий що я вдруге вийшла заміж. Хвилювався, що Олег не прийме наших дітей, але я запевняла його що все буде добре.

Напевно чоловіча інтуїція не підвела його, і він виявився правий. Олег одразу після одруження підняв питання того з ким будуть жити мої діти. Спочатку я сприймала ці розмови як жарт, але з кожним разом Олег все більше настоював на тому аби вони переїхали до свого батька.

Я сказала Олегу, що не буває чужих дітей. А він у відповідь: “Кохана, я не зможу прийняти твоїх дітей як рідних. Я кохаю тебе, але їх полюбити не зможу. Може мені ще твого чоловіка прийняти як рідного?”

Така відповідь мене здивувала і розчарувала. Мої діти дуже чемні і виховані. Вони пів дня в школі, а потім на додаткових заняттях. Додому приходять ввечері, вчать уроки і лягають спати. Я ніколи не просила Олега з ними сидіти годинами, чи витрачати на них гроші.

Навіть якщо припустити, що діти могли би жити з моїм колишнім чоловіком, то він живе в іншому місті. Я зможу бачитись з ними лише раз на тиждень, а то й рідше. Жити два тижні зі мною, а два тижні з батьком вони теж не зможуть бо ходять до школи у нас в місті.

Чоловік дав на роздуми два тижні, інакше він піде від мене. Сказав, що хоче спільних дітей, а не нянчити чужих. Про це не казала своєму колишньому чоловіку, бо він не відомо як відреагує на такі слова в сторону його дітей.

Не знаю, що робити?

 

 

You cannot copy content of this page