fbpx
Дозвілля
Чоловік повернувся від матері пізно вночі. засмучений був настільки, що я вже почала за нього хвилюватись. довго сидів на кухні дивлячись в одну точку а потім, зітхнувши почав поволі розповідати все

Я сама родом з чудового маленького села. Тут я виросла та закінчила школу. Оскільки це село було поруч з обласним центром, то я звичайно поїхала туди вчитися.

Вдома я була вкрай рідко, хоч і їхати було не далеко, але все якось не доводилось, аж тут подруга на гостину запросила. У неї був ювілей, там я і познайомилася з Сашком.

Насправді ми з ним були сусідами, але через велику різницю у віці, вісім років, ми ніколи не гуляли разом, навіть не перетиналися. Звичайно, не цікаво було йому тоді з дитиною гуляти. Так вийшло, що коли я прийшла на день народження Сашко вже там був. Ми цілий вечір сиділи та дивилися один на одного. Нам одразу стало все зрозуміло. Це було кохання з першого погляду.

Ми з того часу почали зустрічатися. Гарно складалися наші відносини. Щасливі були разом. Аж тут одного вечора я дізналася, що мати Сашка була проти того, щоб ми були разом. Говорила, що я не пара її сину, родина наша не рівня їхній.

Але Сашко стояв на своєму. Він дуже кохав мене та був проти того, щоб ми розлучались. Тому, через деякий час ми одружилися. Весілля не гуляли, бо дуже дорого було. Але моя свекруха не зупинилася і спокою мені не давала . Все я роблю не так: прибираю, вдягаюся та готую.

Нам з чоловіком це дуже набридло. Ми не знали що й робити. Одного дня мій коханий вирішив поїхати серйозно поговорити з мамою. Купив великий букет квітів та цукерок. Довго його вдома не було. Приїхав аж вночі. Я його побігла зустрічати та запитувати як пройшла розмова. Але він навіть розмовляти нормально не міг, настільки засмученим був. Виявилося, свекруха попросила сина обирати між мною та нею. Сказала, що якщо зі мною не розлучиться, аби й дорогу до неї забув.

Що ж, уже десятий рік проживаючи в одному селі зі свекрухою ми не спілкуємось. У нас вже двоє дітей, вони знають хто їхня бабуся, але ми не родичаємось. Навіть, коли десь зустрічаємось, свекруха верне від нас обличчя.

Можлива їй так і легше. Хоча я не проти того, аби в дітей була ще одна бабуся. Час покаже, як воно буде, але поки так як є.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.