fbpx
Дозвілля
Чесно! Я отетеріла. Та ну, яке отетеріла, я вам той стан і описати не зможу. Аж присіла від почутого. Дивлюсь на чоловіка і не розумію, от це він всерйоз, чи у нього от такі якісь жарти трохи не в тему. А він мені починає говорити про подібні сім’ї і як там все добре. Мовляв він промоніторив це питання. Досвід скрізь позитивний і ми теж повинні спробувати

Я заміжня вже майже дванадцять років. У мене хороша сім’я і чудовий чоловік. Згодом, ми трохи віддалилися – відчуття трохи вщухлии і почався простий побут. Але я вважала, що ми звичайнісінька сім’я і живемо як всі. Згодом, я стала помічати, що мій чоловік став затримуватися на роботі. Він приходив пізно, міг не відповідати на телефонні дзвінки. А іноді, їздив по вечорах або вихідним до друзів і пропадав там надовго. Хоча раніше я не помічала у нього такої тяги до приятелів. Загалом, я стала підозрювати чоловіка в зраді.

І ви знаєте, не помилилася. Через кілька місяців я побачила в телефоні чоловіка листування (він забув свій мобільний вдома, а сам пішов на роботу). Воно тривало досить таки довго. Було зрозуміло, що мова йде не про віртуальну любов. Я зрозуміла, що у чоловіка є цілком реальна інша жінка. Чесно, в той момент мені хотілося вити! Як він міг? Адже дорослий чоловік з тривалим сімейним стажем? Зрадник, по-іншому і не скажеш! Цілий день я не могла знайти собі місця. Коли мої емоції трохи вщухли, я вирішила поговорити для початку з чоловіком.

Коли він повернувся ввечері, то, напевно, здогадався про все з мого обличчя. Чоловік почав розмову першим. Він не став нічого вигадувати і розповів все, як є. Так, у нього є інша жінка. Вона молодша за нього. Їх роман триває вже рік. Рік !!! Я мало не впала в той момент! Загалом, мій чоловік сказав, що не знає, як йому бути. Він хоче бути зі мною, тому і не йшов раніше, і дуже дорожить нашою сім’єю. Але з іншого боку, він точно так само любить ту, іншу і не має наміру розлучатися з нею. І тому чоловік сказав наступне – він виділить у нашій квартирі одну кімнату для неї!

Вона буде жити з нами, адже це його квартира! Зробить він це для того, щоб бути чесним зі мною. Тобто, щоб я не контролювала його і не шукала постійно. Я буду знати хто вона і де мій чоловік. Таким чином, мені буде спокійніше і йому не потрібно буде щось там вигадувати. Інша на це згодна і вже пакує речі.

Чесно! Я отетеріла. Та ну яке отетеріла, я вам той стан і описати не зможу. Аж присіла від почутого. Дивлюсь на чоловіка і не розумію, от це він всерйоз, чи у нього от такі якісь жарти трохи не в тему. А він мені починає говорити про подібні сім’ї і як там все добре. Мовляв він промоніторив це питання. Досвід скрізь позитивний і ми теж повинні спробувати.

Я тоді борщ готувала. От коли я пішла саме від борщу мій чоловік і відмивався у ванній. Треба ж було якось його охолодити і до тями привести.

Розлучились ми звісно, хоч мій чоловік і просив цього не робити. Він, бачте, був щиро впевнений у тому, що я погарячкувала і ми б жили усі разом дуже добре.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.