Без рубрики
Чергове дно російської пропаганди: На зміну “распятому мальчику” прийшов флешмоб “Сбрось бабку с поезда” (відео)

В “молодореспубліканських” ЗМІ збирає сотні лайків слізлива історія про “деенерівську” інтелігентку, що потрапила в лапи злобних укрофашистів. Залишилося сказати: “Розіп`ятий хлопчик – її онук!”.

Категорія «шедевр місяця». Вже третій тиждень по «республіканських» ЗМІ циркулює історія, яка збирає сотні «лайків» і з десяток тисяч переглядів. Назва відповідна: «Скинь бабку-вату з поїзда». Про це пише на своїй сторінці в Фейсбук Stanyslav Vasin.

Далі – розповідь від першої особи:

“Суть: укрнацисти за інтелігентний вид скинули літню бабусю з потягу в лісопосадку, де та пролежала три доби, і в неї відняло мову, отримавши перелом ребер і до того ж інсульт, поки її не врятували волонтери Харківської народної республіки, змушені поки працювати ментами, через три тижні відновивши її мову . У мережах – водоспад сліз. Особисто у мене особливі емоції викликала фраза «я тут багато втратила своїх чудових кіс» на 8:33 хв.

І все це – з уже наявною вакциною «розп’ятого хлопчика». Ніяк ці трудівники інформаційного фронту не хочуть відпускати цей образ – стільки варіацій на цю тему, що за принципом гороскопу тельців «якщо думати – обов’язково збудеться», я вже побоююся, як би чого не вийшло.

Взагалі, звичайно, російська пропаганда вже встигла допустити ряд серйозних промахів. По-перше, всі росіяни повинні були б взяти участь у ході «Безсмертне Євробачення» і вийти з портретами тих, хто поліг в цьому році на цьому конкурсі: як учасників, так і просто співчуваючих. Або просто нести перекреслені портрети Джамали. Кому що до смаку. Це можна було б згадувати років 10.

По-друге, трансформація «роз’япятих хлопчиків» в  дівчаток» і «скинутих бабусь» найкраще відбувається в холодному кліматі з дефіцитом йоду, наприклад – в Сибіру, де і можна сформувати чергових «місцевих» . У готелях Донецька рекомендується постелити берест”.

Читайте також: У Путіна оцінили відео з нецензурною піснею про нього від херсонського губернатора (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook