fbpx

Через два дні я повернулася додому, намагалася робити все як раніше: ходила на роботу, гуляла з сином, проводила час з чоловіком. Але через кілька місяців, повернувшись після роботи, побачила чоловіка, який місця собі не знаходив. Він вказав на ноутбук і попросив пояснити, що власне побачив. Тоді я ще не розуміла, чим усе скінчиться

З чоловіком ми познайомились випадково на одному з заходів. Ми спілкувалися, листувалися і незабаром почали зустрічатися. Гуляли разом вечорами. Через рік відносин Костя зробив мені пропозицію. Так у мене з’явився люблячий чоловік, він був моєю опорою і підтримкою.

Завдяки Кості у мене з’явилася престижна робота – я працювала адміністратором в туристичній компанії. Через 2 роки у нас з’явився син – Єгор. Мій чоловік був на сьомому небі від щастя. І так як моя робота приносила дохід більше, ніж його утричі – декретну відпустку взяв він.

На моє здивування чоловік відмінно справлявся з батьківськими обов’язками, дитина завжди була нагодована і в домі було чисто. На мене очікувала легка вечеря і спокійний люблячий чоловік. Раз, два на рік я літала в інші країни – вирішувала питання з туристичними фірмами. І ось після однієї такої поїздки моє життя докорінно змінилася.

На той момент Єгору виповнилося два роки. Я поїхала на тиждень до Туреччини. Вдень вирішувала питання нашої фірми, а ввечері можна було відпочити біля моря. Так як їздила одна, то часто спілкувалася з іноземцями, цікавилася їхніми звичаями. Так я познайомилася з Альтані. Молодик запропонував показати мені місто.

Альтан був дуже милим – познайомив мене з місцевими пейзажами, а вночі повів в клуб. Не знаю, що сталось, але вранці ми прокинулись разом.

Через два дні я повернулася додому, намагалася робити все як раніше: ходила на роботу, гуляла з сином, проводила час з чоловіком. Я вже й забула про те, що відбулось на курорті, але через кілька місяців, повернувшись після роботи, побачила чоловіка, який місця собі не знаходив. Він вказав на ноутбук зі словами:

— Може, поясниш?

На екрані було написано:

— Той час, що ми були разом був шикарним, повторимо?

Якимось чином Альтан знайшов мене в одній із соціальних мереж. У мене дар мови зник, я зблідла після побаченого. Всі мої вибачення і виправдання чоловік навіть слухати не хотів. Тільки сказав сухо:

— Ми розлучаємося.

Я розплакалася, місця собі не знаходила. Все думала, як я могла так вчинити з дорогою людиною.

Дивно, але дитину залишили із чоловіком. Я бачу сина рідка, а колишнього чоловіка ще рідше. Зате у мене є прекрасна робота і купа вільного часу. Тепер я частіше їжджу на курорти і захопилась серфінгом. Мене вважають успішною і незалежною жінкою.

Але ніхто не знає, як гірко я плачу ночами. Можна втекти від буденності, але не від спогадів. Десь там моя дитина і коханий, а тут одна. Заслужила?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка ілюстративна – pexels.

You cannot copy content of this page