fbpx

Через деякий час Віка почала робити мені все більше зауважень, не стільки з якогось приводу, як їй просто подобалося бути господинею, командувати, розпоряджатися прислугою. Адже вона мене найняла на роботу, а значить, вирішила, що саме так треба поводитися.

Я працювала вчителем у молодших класах, зарплата невелика, а навантаження величезне. Постійно потрабно було брати роботу додому та діти з різним характером дуже виснажували мене.

Діти тільки прийшли до першого класу, ще не звикли, всі з різними характерами. Втомлювалася сильно і тому дуже зраділа, коли моя колишня однокласниця Віка, з якою навіть дружили, запропонувала мені у себе роботу няні.

У садочок доньку вона не хотіла віддавати, але й роботу не могла кинути, і ми обидві вирішили, що нам пощастило, адже не чужі. Вона сказала, що боялася довірити дитину чужій людині, а в мене ще й досвід роботи з дітьми, а я була задоволена, що зарплата набагато перевищує мою вчительську ставку та й спілкуватися легше зі знайомою людиною.

З Сонею ми порозумілися відразу, дівчинка спокійна і слухняна, а я робила все так, як говорили батьки, нічого від себе не додавала. Не завжди була згодна з таким вихованням, але мені яка справа, їм видніше.

Через деякий час Віка почала робити мені все більше зауважень, не стільки з якогось приводу, як їй просто подобалося бути господинею, командувати, розпоряджатися прислугою. Адже вона мене найняла на роботу, а значить, вирішила, що саме так треба поводитися.

Потім я змушена була працювати довше вечорами, якщо вони з чоловіком з якоїсь причини затримувалися.

А затримувались вони дуже часто, то вечірка з друзями то робота.  Навіть коли я казала що мені треба піти вчасно додому, все одно наче спеціально вони затримувались а я мала сидіи з дитиною.

Спочатку вона мені трохи доплачувала за це, але одного разу я мала поїхати з Вікіною свекрухою на дачу, на цілий тиждень, щоб Соня побула на природі.

За дівчинкою дивилася і відповідала за неї я, бо сказала її бабуся: «Для цього тебе наймали». Після повернення я завела розмову з Вікою про доплату, але вона сказала, що я безкоштовно відпочила у них на дачі і користувалася всім.

Але такий відпочинок я не планувала і ми домовлялися, що я стежитиму за Сонею лише вдень, поки вони на роботі, але вийшло навпаки. З дитиною я проводила час майже постійно, і зовсім забула про себе.

У Вікі я пропрацювала менше року, хоча з дівчинкою мені розлучатися не хотілося, але Віка мене звільнила. І я дуже шкодую, що пішла працювати до неї. Нині повернулася назад до школи, але на кращу посаду і з більшою зарплатнею.

 

You cannot copy content of this page