fbpx

Брат і невістка зовсім совість втратили. Як зробити так, щоб брат бачив не тільки свою дружину та тещу, а й маму з татом, про них турбувався та дбав?

Брат і невістка зовсім совість втратили.

Мій брат одружився із шумом у 2014 році. Тато з мамою виростили невістку, повністю забезпечували навчання у коледжі та бакалавр сплатили, а тепер забезпечують онуків повністю. Здоров’я батьків не хвилює брата. Він тільки й думає про свою тещу, про здоров’я її та невістку.

Вже 3,5 роки, як невістка поїхала заробляти на окреме житло, щоб окремо жити, але є одне «але» — брат хоче з мамою та татом разом жити. Тільки невістка проти, вона так само не хоче обов’язки брати на себе, як мати не займається дітьми. Двоє дітей (старший 7 років, середній дівчинці 6 років, живуть з нами, молодшу дитину виховує теща).

Як бути навіть не знаю. Слів не розуміє, повернутися до хати не хоче. Невістка і раніше нічого не дала, вдень і вночі за кожною дитиною дивилися ми сестри та батьки. Немає поваги до батьків, немає подяки, коли мама з татом повністю забезпечують онуків та всі гуртки оплачують.

Тато з мамою не хочуть втратити брата і через це допомагають їм. У мами теж здоров’я не дуже скоро її операція чекає, а його тільки теща хвилює. Щоразу каже, що в неї тиск, а вона сидить із молодшим, а те, що наші батьки вранці відвозять його дітей до садка та школи і забирають назад, потім ще на гуртки возять, він не цінує.

Невістка там живе лише для себе, купує одяг, а про дітей не думає. Вони теж розуміють, що мама про них не думає. Щоразу, коли зі двоюрідними братами грають, середня дівчинка брата каже: «я ж терплю, що мами немає». Старший або не малює на своїх малюнках у сім’ї маму, або наприкінці її ставить.

Не знаю як бути. Забирати до себе своїх дітей до іншого міста не хочуть. Я живу з ними, а також із мамою з татом. Як зробити так, щоб брат бачив не тільки свою дружину та тещу, а й маму з татом, про них турбувався та дбав?

Банк вже кілька разів відмовляли їм, бо невістка щотижня бере розстрочку на велику суму для одягу. А він цього не розуміє.

You cannot copy content of this page