fbpx
Дозвілля
Боялася уваги: екс-Борис Апрель Зіанджа розповіла, чому зникла на тривалий час (фото)

Повернення колись Бориса Апреля, а нині співачки Зіанджа, до шоу-бізнесу викликало справжнісінький фурор серед українців, пише ТСН

Як відомо, Борис, який змінив cтaть, став учасником “слiпих прослуховувань” вокального проекту “Голос країни”.

У коментарі сайту ТСН.uа Зіанджа розповіла, де пропадала відтоді, як українці запам’ятали її як Бориса Апреля.

“Я була зовсім дитиною і не розуміла, що добре, а що погано. Мені хотілося чудити, веселитися, від ранку до вечора ходити по зніманнях. В якийсь момент я перестала витримувати це навантаження і вирішила зникнути.

За час, поки мене не було на телеекранах, отримала вищу економічну освіту. Більше того, встигла спробувати себе в різних сферах: працювала графічним дизайнером, менеджером з продажів, фотографом, режисером, стилістом, візажистом, сценаристом. Також дуже багато працювала у фінансовій сфері”, – розповіла Зіанджа.

За словами Зіанджи, вона довго не наважувалася повернутися на сцену, оскільки боялася уваги.

Читайте також: ПОМІТНО СХУДЛА: ЕКС-НАРЕЧЕНА КОЗЛОВСЬКОГО ПОДІЛИЛАСЬ З ШАНУВАЛЬНИКАМИ ЗВAБЛUВUМ ФОТО

“Я боялася уваги. Уявіть, живеш сім років як людина не з шоу-бізнесу, їздиш на метро, ходиш в супермаркет, гуляєш містом, ходиш на побачення, і ніхто тебе не фотографує, не виставляє знімки в Instagram, не пише про це статті. Це прекрасно. “Голос країни” – для мене сміливий крок. Зараз я хочу співати для людей і знову бачити палаючі очі глядача”, – зізналася Зіанджа.

Нагадаємо, що вже цієї неділі, 28 січня, о 21:00 на телеканалі “1+1” відбудеться прем’єра вокального проекту “Голос країни-8”. Вже в першому випуску глядачі зможуть побачити виступ співачки Зіанджа, яку всі знають як Бориса Апреля.