fbpx
Спорт
Більше спілкуватися з вами не буду: Усик відмовив у інтерв’ю журналістам “1+1″(відео)

Український чемпіон світу вже за двома версіями WBO та WBC після завершення поєдинку проти латвійця Майріса Брієдіса відмовився спілкуватися з журналістами телеканалу “1+1”. Про це повідомляє ресурс XSPORT.ua, передає 24 канал.

Зазначається, що після завершення звітного протистояння відбулася прес-конференція за участю обох боксерів, під час якої вони відповідали на численні за питання.

“А опісля на виході з конференц-зали Усик роздав кілька автографів і зробив кілька фото, після чого до нього підійшла знімальна група телеканалу “1+1”, попросивши про інтерв’ю. Однак, боксер відмовився спілкуватися з їхньою журналісткою, заявивши буквально наступне: “Я вас дуже люблю та поважаю, але більше спілкуватися з вами не буду”,– підкреслюють журналісти.

Додамо, що потім Усик зі своєю командою відправилися до роздягальні.

Читайте також: Стало відомо який гонорар отримає Усик за перемогу над Бріедісом

Цілком імовірно, причиною такої поведінки з боку українського чемпіона став випадок за участю журналістки “1+1” під час прес-конференції у Києві, приуроченій бою з Брієдісом. Тоді представниця ЗМІ задала спортсмену кілька провокаційних запитань: зокрема, чи не боїться він закріпити за собою статус пристосуванця, оскільки з одного боку їздить у АTО, а з іншого – підписує рукавички мocковським попам, і кому належить Крим?