fbpx
Спорт
Біатлон. Україна – третя в жіночій естафеті

Жіноча збірна України відмінно проявила себе на вогневому рубежі, завдяки чому зуміла посісти третє місце в естафеті на другому етапі Кубка світу з біатлону.

На 1-му етапі Ірина Варвинець відмінно провела стрілянину, але підвела функціональна підготовка, особливо хід на останньому колі, де вона втратила 15 секунд. З огляду на те, що фактично Іра тренується повноцінно тільки один місяць, то можна розраховувати, що по ходу сезону вона буде прогресувати.

Чудово свій етап провела Юлія Джима! Прийнявши естафету 9-ю, з відставанням в 25 секунд, вона зуміла вивести нашу збірну на 1-е місце. Головним для Джими було впоратися зі стрільбою, адже сумнівів у високій швидкості Юлі після попередніх перегонів не було. Ідеально відпрацювавши на вогневих рубежах, українка прекрасно провела останнє коло, привізши перевагу в 15 секунд перед збірною Німеччини.

3-й етап був хвилюючим, так як на ньому бігла Олена Підгрушна, яка поки не набрала оптимальної форми. Але, відстрілявши з двома додатковими патронами, капітан нашої збірної змогла зберегти місце в трійці лідерів. Останнє коло Олена пройшла навіть в одні ноги з француженкою Селья ЕМОНА, яка демонструє прекрасний хід в цьому сезоні.

Основним завданням для молодої Анастасії Меркушіни було зберегти бронзу, тому що боротися з Лаурою Дальмаєр і Марі Дорен-Абер нашій спортсменці поки не під силу. Боротьба за золото розгорнулася між збірними Франції та Німеччини. На стрільбі лежачи німкеня дала шанс, допустивши промах, але на дистанції Лаура Дальмаєр рівних немає. Відігравши 10 секунд на другому колі, Лаура прийшла на стійку разом з Дорен-Абер. Обидві спортсменки відпрацювали чисто стрілянину – все повинно було вирішити фінішне коло. Тим часом Меркушина продемонструвала відмінну точність і вийшла з вогневого рубежу 3-ю, програючи більше 20 секунд лідерам.

На жаль, але захоплюючої боротьби за золото не вийшло. На останньому підйомі Лаура Дальмаєр відірвалася від француженки і фінішувала в гордій самоті. А бронза у збірної України, у складі якої прекрасно виступила Анастасія Меркушина. Мабуть рішення тренерів відправити Настю на Кубок IBU було правильним. Після вчорашньої перемоги, Меркушина буквально розцвіла на Кубку світу, довівши, що наша збірна може битися за перемогу в естафеті.

Читайте також: ЖІНОЧА ЗБІРНА УКРАЇНИ З БІАТЛОНУ ПОХВАЛИЛАСЯ ГРУПОВИМ ФОТО В КУПАЛЬНИКАХ

1. Німеччина (0 + 9) 1: 11.31,1
2. Франція (0 + 3) +10,1
3. Україна (0 + 3) +37,7
4. Чехія (2 + 15) +56,3
5. Норвегія (2 + 15) +2.01,6
6. Росія (0 + 8) +2.08,6

Джерело.

facebook